SBLCore

Technologie
Jsme specialisté na vytváření bezpečnostních listů. Vyvíjíme jedinečný produkt - software SBLCore. Tento nástroj umožňuje rychlé generování legislativně správných bezpečnostních listů a etiket přímo na pracovišti.

SBLCore: BEZPEČNOSTNÍ LISTY POD KONTROLOU

Našim cílem je přinášet uživatelům SBLCore významnou úsporu času, dokonalý přehled a legislativní jistotu. Svým klientům usnadňujeme jejich práci i tím, že náš software SBLCore existuje v mnoha jazykových mutacích, které zvládají práci nejen s jazykem samotným, ale především s legislativou dané země.

V programu SBLCore uplatňujeme rovněž maximální míru automatizace úkonů. Například díky automatické klasifikaci či automatickým textům je možné doplnit tyto položky do bezpečnostního listu doslova pomocí jediného tlačítka. Náš software také dokáže vytvořit věcně správnou etiketu, a to včetně jejího vymnožení pro tisk. Stačí ji tedy jen odeslat do tiskárny nebo k dalšímu zpracování do grafického studia.

Profesionalita, osobní přístup, dokonalá znalost platné legislativy, důraz na efektivitu a inovativní přístup. To je SBLCore.

Aktuální nabídky práce

Doplňování dat do databází

SBLCore
Praha Prague 9 Full-time
Part-time

Novinky od SBLCore

Kde nás můžete najít

Sezemická 2757/2
Prague 9

martina@sblcore.com