Liftago

Technologie
U nás v Liftagu, budujeme udržitelnou platformu pro městskou mobilitu. I přesto že máme půl milionu privátních i korporátních zákazníků a působíme v 10 městech, jsme stále celkem lokální službou. O to víc jsme hrdí na to, že jsme nejlépe hodnocenou aplikací pro přepravu ve městech, určenou pro iOS a Android, na světě✌. Liftago funguje jako jedinečná aukční platforma a my neustále pracujeme na nových způsobech, jak ji rozšiřovat do dalších oblastí mobility a také na mezinárodní úrovni.

CO DĚLÁME & V CO VĚŘÍME

Jako aplikace na přepravu ve městech umožňujeme cestujícím si vybrat z nabídky profesionálních řidičů dle času příjezdu (ETA), odhadu ceny, hodnocení řidiče a vozu. Tím jsme přinesli přirozenou konkurenci mezi profesionální řidiče, kde dříve neexistovala, a také kvalitu služeb a ❤ řidičů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují. Věříme, že šťastní řidiči dělají pasažéry šťastnými už jen pouhou kvalitou, kterou mohou poskytnout pouze oni. Toto je základ, na kterém budujeme další služby mobility.

V současné době rozšiřujeme Liftago do širšího segmentu přepravy, a to maximalizací kapacity stávajících řidičů, spíše než přidáváním dalších aut do ulic našich měst.

VIZE LIFTAGA

Naše technologie se snaží efektivně kombinovat přepravu osob a zásilek při co nejmenším počtu aut (viz část 2 naší vize od Ondřeje níže). Liftago si vybírá etickou cestu do budoucnosti. S dobrými úmysly v zájmu cestujících, řidičů, dopravních partnerů i měst, ve kterých žijeme (a v dopravě, ve které trpíme) budujeme udržitelné řešení před rychlým podnikáním.

Podívej se, jak Ondřej, náš generální ředitel, zmapoval naši vizi v městské mobilitě :)


LIFTAGO TÝM

Jsme rostoucí tým více než 40 lidí - oddaných, vášnivých a výrazně řízených daty. Naši lidé pracují v různých oblastech engineeringu, produktu, business intelligence, generování poptávky (marketingu) a uspokojování poptávky (obchodu a řízení měst), jakož i v podpůrných rolích v oblasti financí nebo zákaznických služeb, odkud mohou mladí talenti později růst dále v rámci týmu Liftago. Ať už budujeme naši platformu, rozšiřujeme naše podnikání nebo pomáháme udržet Liftago v chodu, naše týmy dělají skvělé věci, na kterých záleží. Nepochybně máme své nedostatky a čelíme výzvám, všichni jsme ale skutečně srdeční lidé s ninja dovednostmi proniknout do džungle na cestě k naší vizi.

V Liftagu pracujeme na jasných pracovních očekáváních a štěstí v práci. Naše cesty se mohou spojit nyní a rozdělit v budoucnu a to je v pořádku – rádi ti pomůžeme při hledání tvé vysněné práce bez ohledu na to, zda ty nebo my zjistíme, že Liftago již není pro tebe to pravé. Pojďme společně pracovat na práci až do šťastného konce.

Máš-li zajímavé zkušenosti, kterými bys chtěl(a) přispět do našeho týmu, neváhej a napiš nám pár řádků, i přesto, že u nás teď třeba nemůžeš najít vhodné volné pracovní místo. Těšíme se, že o tobě uslyšíme!

Liftago bylo založeno Martinem Hausenblasem (vzionářem Liftaga), Jurajem Atlasem (zakladatelem) a Ondřejem Krátkým (zakladatelem a CEO).

LIFTAGO V MÉDIÍCH

Forbes

Financial Times

Seznam.cz

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Java Backend Engineer

Liftago
Praha Full-time

Senior Data Scientist

Liftago
Praha Full-time

Novinky od Liftago

Kde nás můžete najít

Karlovo náměstí 313/8
Praha

talent@liftago.com