DAVINCI travel system

Cestování
Zatímco Booking.com je jedničkou v rezervacích hotelů pro jednotlivce (B2C), náš tým buduje platformu, která má ambice změnit technologicky zaostalejší B2B segment. Díky moderním technologiím a startupovému přístupu již po necelém roce od založení začínáme ukusovat zajímavý kus trhu a chystáme se v nejbližších letech stát dominantním hráčem na poli B2B segmentu ubytování.

Pro hotely a firmy vytváříme globální SaaS (Software as a Service) systém zvaný DAVINCI. Tento software automatizuje procesy a nahrazuje ruční práci potřebnou pro rezervaci hromadného ubytování, čímž našim zákazníkům přináší výraznou úsporu času i peněz. Za necelý rok existence již působíme ve třinácti zemích Evropy, kde naše služby využívá více než pět tisíc zákazníků měsíčně. Mezi naše klienty patří například HiltonMarriottIbis, Holiday Inn a dalších více než 330 hotelů a několik velkých cestovních kanceláří.

Automatizací a vyšší efektivitou procesů to však zdaleka nekončí. Dále pracujeme na moderních způsobech cenotvorby a navyšování ziskovosti, Yield managmentu nebo nástrojích pro práci s analytickými daty.

DAVINCI je dynamická firma zaměřená na automatizaci a inovace, která získala důvěru a podporu od investičního fondu J&T Ventures a Prague Boats. Máme kancelář v centru Prahy, přímo v Prague Startup Centru, kde bývá docela živo. Rádi hledáme synergii s jinými startupy a jsme otevření novým nápadům. Jsme skvělý mezinárodní tým, je s námi sranda a někdy spolu trávíme čas i po práci, ;-)

Nehledáme zaměstnance, hledáme členy týmu. Mrkni se na naše volné pozice, anebo jen napiš, co všechno umíš. Třeba jen zatím nevíme, že se k nám hodíš právě ty!

 

 

Odkazy na články o nás:

Nové nabídky od DAVINCI travel system e-mailem

Novinky od DAVINCI travel system

Kde nás můžete najít

Jungmannova 36/31, 110 00 Nové Město
Praha

info@davincits.com