Bileto Technologies

Technologie
Doprava propojuje lidi. My propojujeme dopravu. Jsme Bileto, neděláme zakázkovou výrobu, ale budujeme platformu. Díky moderním technologiím zvyšujeme komfort cestujícím a umožňujeme dopravcům digitalizaci a práci s daty.

Pro dopravce a agregátory dopravy vytváříme globální SaaS (Software as a Service) systém Bileto Platform. I malým dopravcům přinášíme informační systém, který si doteď mohli dovolit pouze velcí hráči. Navzájem je propojujeme v hustou síť a otevíráme bránu k on-line prodeji jízdenek. Prodejem ale vše pouze začíná. Dále pracujeme na moderních způsobech validace, Yield managmentu nebo nástrojích pro práci s analytickými daty. Dostáváme dopravu do 21. století.

Bileto je dynamická firma založená na inovaci a technologiích, která se stala partnerem nadnárodních i regionálních dopravců. Věříme v agilní vývoj, otevřenost a sami jsme si na jaře 2016 prošli lean transformací. Zároveň však dokážeme pochopit tradiční konzervativní přístup pozemních dopravců. Navázali jsme s nimi dlouhodobou spolupráci a opravdu tak transformujeme dopravu.

V kanclu máme občas docela živo, i proto si málokdo bere home office. Baví nás přemýšlet, těžíme ze synergie mezi různými lidmi i rolemi, ze zpětné vazby a komunikace. Umíme se nadchnout a jsme otevření novým nápadům, ale zároveň dokážeme najít focus a dotáhnout ty stávající včas. Jsme skvělá parta, je s námi sranda a někdy spolu trávíme čas i po práci, zvlášť pokud se jedná o dobré jídlo, sport nebo výlet. ;-)

Jsme rádi, že jsme se v Biletu sešli v takhle skvělém týmu.

Mrkni na volné pozice. A nebo jen napiš, co všechno umíš. Třeba jen ještě nevíme, že zrovna ty by ses k nám hodil/a.

Náš tým

Nové nabídky od Bileto Technologies e-mailem

Novinky od Bileto Technologies

Kde nás můžete najít

Na Hřebenech II 1718/8, Praha 140 00
Praha

jobs@bileto.com