Angee

Technologie
Angee is a project we believe has the potential to enhance our lives by changing the way we live in our homes. We don’t make products for customers; we make them for the people we care about.

Jsme skvělá parta mladých nadšených lidí,kteří věří, že jsou společně schopni něco na světě změnit a po sobě zanechat. Ve skutečnosti jsme každý docela jiný, ale co nás spojuje je zájem se učit nové věci a vytvářet něco nového a smysluplného.

Posledních 18 měsíců jsme pracovali na projektu Angee, jehož úkolem je pomoci lidem jednoduše zabezpečit jejich domovy a spojit se se svými blízkými. V září 2015 jsme s funkčním prototypem šli na Kickstarter, kde si náš produkt koupilo přes 1000 fanoušků z více než 40 zemí světa, dosáhli jsme tak prvního velkého milníku.

Ve vývojovém týmu je nás momentálně 7 – každý z nás je zodpovědný za konkrétní část vyvinutého řešení, společně tak pracujeme na hardware, software, mechanice, serveru a mobilní aplikaci.

Po mnoha experimentech a funkčním prototypu se teď pomalu (rychle) připravujeme na seriovou výrobu a usilovně ladíme klíčové detaily celého řešení Angee.

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Embedded SW Developer

Angee
Bratislava Praha
Brno
Full-time
Part-time

Customer Technical Support Lead

Angee
Praha Full-time

Head of Software

Angee
Praha Full-time

Java Backend Developer

Angee
Bratislava Praha
Brno
Full-time
Part-time

DevOps / SW Admin

Angee
Bratislava Praha
Brno
Full-time
Part-time

Novinky od Angee

Kde nás můžete najít

Italská 10
Praha 2

rostislav.lisovy@meetangee.com