Angee

Technologie
Angee je projekt s velkými ambicemi. Nevyrábíme produkty pro zákazníky; děláme je pro lidi, na kterých nám záleží - a tím je dáno i to jakým způsobem produkt vyvíjíme. Dialog s uživateli je pro nás klíčový.

Jsme skvělá parta mladých nadšených lidí,kteří věří, že jsou společně schopni něco na světě změnit a po sobě zanechat. Ve skutečnosti jsme každý docela jiný, ale co nás spojuje je zájem se učit nové věci a vytvářet něco nového a smysluplného.

Úkolem Angee je pomoci lidem jednoduše zabezpečit jejich domovy a zůstat v kontaktu se svými blízkými. V září 2015 jsme s funkčním prototypem šli na Kickstarter, kde jsme vám prodali více než 1600 produktu z více než 60 zemí světa, dosáhli jsme tak prvního velkého milníku. V současné době usilovně ladíme klíčové detaily celého řešení Angee a připravujeme se na vstup na americký trh.

Ve vývojovém týmu je nás momentálně přibližně 20 – každý z nás je zodpovědný za konkrétní část vyvinutého řešení, společně tak pracujeme na cloud, embedded software, mobile, hardware a firmware části, kterou už dnes outsourcujeme od výrobce GoPro - Skylight Imaging. Mozkem našeho systému je cloudové řešení - umožňuje nám sběr a vyhodnocování informací z domácností, na základě kterých můžeme vylepšovat fungování produktu, ale také audio / video přenos, ovládání pomocí hlasu a připojení k dalším službám na internetu.

Angee sídlí v Praze, v prostorách krásné vily na Rašínově nábřeží, kde máme nejen úžasné prostory ale i vlastní zahradu, bar, hernu, výhled na Vyšehrad a Náplavku co by kamenem dohodil.

Pokud hledáš novou výzvu, máš ambici být nejlepší v tom co děláš a chceš se přidat do skvělého týmu, tak neváhej a ozvi se - viz naše aktuální pozice!

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Embedded Firmware Engineer

Angee
Praha Full-time

Community Lead

Angee
Praha Full-time

Customer Technical Support

Angee
Praha Full-time

Novinky od Angee

Kde nás můžete najít

Rašínovo nábřeží 71/10
Prague 2

rostislav.lisovy@meetangee.com