Selfie den s Webnode: Ve světoznámé firmě vládne atmosféra startupu


V našem seriálu Selfie den s… vám představujeme jednotlivé české a slovenské startupy tak, jak je v průběhu běžného pracovního dne zachycuje některý z jejich pracovníků. Tentokrát se podíváme do útrob Webnode, světoznámému projektu pro tvorbu webových stránek od společnosti Westcom. 


Webnode je on-line nástroj pro jenoduchou tvorbu a správu webových stránek. Pouhým přetažením kurzoru lze ovládat interaktivní prvky, které jsou dnes pro webové prezentace nezbytné. Systém byl spuštěn v roce 2008 a od té doby si získal desítky milionů uživatelů po celém světě. 

„Webnode je jedním z nejpoužívanějších nástrojů na tvorbu webových stránek na světě. Stále je u nás cítit atmosféra startupu, i když je nás víc než 120. Nemáme tu žádná zbytečná korporátní pravidla. Náš úspěch není příkladem zázraku, co se stal přes noc, ale příběhem o trpělivé poctivé práci. Není to jen produkt, ale hlavně parta skvělých lidí, které práce dost baví,” popsala pro Newsroom Startupjobs prostředí ve firmě HR specialistka Martina Šauerová.

„Podařilo se nám vybudovat tým, který rád zkouší nové věci a nebojí se neúspěchů. Ve vývoji je nás zhruba třicet. Vývojáři sedí společně na jednom patře. Při práci mají rádi klid a ticho, pro diskuze o problémech i blbostech je u nás dost místa v krásných zasedačkách, kuchyních, relax zónách i na terasách, tak, aby debaty o pivu a sportu nerušily ostatní u práce,“ dodala.
 

Ostatně přesvědčete se sami v následujícím selfie videu:


A dejte si také předchozí díly našeho seriálu:

WebSupport

FairyTailors

Gamee

Factcool

CN Group

3IT

Pokud by se i Vaše společnost ráda stala součástí seriálu Selfie den s..., ozvěte se na e-mail redakce@startupjobs.cz.