[Pro firmy] Workshopy se StartupJobs a upravené ceny


Léto se nám pomalu chýlí ke svému závěru, a tak je čas se podívat na to, co pro vás připravujeme na podzim.

 

Workshopy se StartupJobs
Když jsme se vás, našich startupů, během léta ptali, jestli byste se s námi nechtěli občas vidět i v reálném světě, zájem byl obrovský. A největší zájem byl o setkání s naším týmem, který má na starost nabídky a startupy. Připravujeme tak sérii bezplatných workshopů, na kterých se v malé skupině (4-6) podíváme na to, jak inzerce funguje a probereme pár tipů a triků, které jsme vysledovali ze 14 tisíc nabídek, které nám prošly systémem. Bude dost prostoru na dotazy a diskuzi s ostatními účastníky. Workshopy budou probíhat u nás ve StartupJobs, takže se k nám můžete i podívat. Termíny s možností se přihlásit zveřejníme začátkem září.

 

Úprava cen od září
Situace na trhu je neúprosná, nezaměstnanost klesá a získat zájemce je i pro nás stále náročnější. Abychom mohli i nadále růst a přinášet vám stále více zájemců, rozhodli jsme se navýšit naše ceny, a to od začátku září 2018. Základní nabídku tak vystavíte za 749 Kč na měsíc, HotJobs k ní můžete dokoupit za 2249 Kč, VIP nabídka bude za 6499 Kč. U VIP nabídky se nově zvyšuje i rozpočet PPC kampaně, který je součástí tohoto balíčku. Získá tak ještě více propagace než nyní. I po této změně patříme stále k nejlevnějším, ale hlavně nejefektivnějším nástrojům na získání nových členů do vašeho týmu.

Všechny firmy navíc mohou využívat našich výhod pro startupy (pouze pro přihlášené) a nově také posíláme všechny placené nabídky zdarma i do našich skupin na Facebooku. A v hledání cest, jak přivést co největší počet relevantních zájemců, budeme i nadále pokračovat.

 

Výhodné kreditové balíčky
Pro hladší přechod a start náborové sezony jsme připravili i speciální kreditové balíčky - objednávejte jako obvykle na tereza@startupjobs.cz.

  • 60.000 kreditů za 52 tis.
  • 30.000 kreditů za 26 tis.
  • 15.000 kreditů za 13 tis.

 

V případě jakýkoliv dotazů či připomínek se neváhejte obrátit přímo na filip@startupjobs.cz