Pozvánka na mezinárodní veletrh AMPER START UP


Prostory brněnského Výstaviště budou opět patřit vystavovatelům elektotechniky. Zapište si datum 20. - 23. března 2018, kdy se bude konat již 26. ročník největšího mezinárodního veletrhu elektrotechniky AMPER 2018.

Jste nováčkem v podnikání? Zbystřete, je tu pro vás znovu doprovodný program START UP! Nepropásněte svoji šanci se zviditelnit a chytněte se příležitosti navázat obchodní kontakty i se zahraničními partnery. Co vše vás na veletrhu čeká? Pokračujte ve čtení rozhovoru s Gabrielou Kupčovou, manažerkou veletrhu AMPER.


Co je cílem doprovodného programu START UP na veletrhu AMPER?

Hlavní naší myšlenkou je propojení podnikavých lidí s obchodními, odbornými partnery a investory v rámci mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER a nabídnout pomoc lidem se začátky podnikání. Rádi podpoříme nově vzniklé firmy, které se nebojí a s odvahou a nápadem na veletrhu představí svůj nově rozvíjející se byznys. Díky tomuto programu „START UP“ na veletrhu AMPER získají nováčci v oboru velkou příležitost se zviditelnit za zvýhodněných podmínek.

 

Kdo za veletrhem stojí?

Zkušený obchodní team, který ve spolupráci s odborníky a profesionály z oboru připravuje veletrh již řadu let.

 

Kolikátý ročník veletrhu má letos proběhnout? Bude se v něčem lišit od těch ostatních?

Veletrh AMPER je předním mezinárodním veletrhem v oborech elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení s pravidelnou účastí více než 600 vystavovatelů z více než 20 zemí světa a pravidelnou návštěvností přes 40 000 návštěvníků. V roce 2018 se bude konat již 26. ročník. 

 

Můžete nám už nyní prozradit, na co se návštěvníci mohou těšit?

Návštěvníci v rámci START UPu se budou moct seznámit s novou technologií pro prediktivní údržbu. Uvidí aparát, který je určen ke stavbě úsporných automatik malých technologických zařízení se specifickými požadavky, předně na přesné  měření a regulaci.

Součástí veletrhu AMPER bude také představen unikátní projekt - Český ostrovní dům, který za dva roky své existence oslovil miliony Čechů s tématem Budoucnost decentralizace a energetická soběstačnost staveb.

 

Zaujala mě možnost účasti v doprovodném programu AMPER START UP, jaké jsou podmínky pro vystavovatele?

Zájemce musí splňovat podmínky v souladu se zavedenými standardy „Start Up“, což znamená, že by to měla být nově založená či začínající společnost, vyvíjející produkt nebo službu, které jsou místně a časově unikátní, jedinečným a inovativním způsobem řeší daný problém, má potenciál rychlého růstu z hlediska tržeb a zákazníků a stojí především na zakladatelích a většinou pro svůj další růst a uvedení produktu na trh potřebuje investici.

 

Co startupy svojí účastí v rámci veletrhu mohou získat?

• Výstavní plochu se základním vybavením.

• Zápis v online a tištěném katalogu veletrhu.

• Volné vstupenky na veletrh pro svůj tým a partnery.

• Propagaci prostřednictvím několika desítek našich mediálních partnerů a webových stránek veletrhu www.amper.cz.

• Představením svého projektu se dostanou do široké známosti B2B návštěvnosti.

• Cílená propagace brandu před více než 40.000 návštěvníky a 600 vystavujícími firmami.

• Desítky kontaktů a hodnotný feedback ze strany zkušených a odborných partnerů veletrhu.

• Ucelený náhled na problematiku podnikání.

• Seznámení se s budoucími partnery.

• Inspirace a znalost konkurenčního prostředí.

 

 

Do kdy je třeba se do AMPER START UP přihlásit?

Nejzazší termín přihlášení je do pátku 19. ledna 2018.
 

A na závěr důležitá otázka - kdy a kde se veletrh koná a jak se na něj můžeme přihlásit?

Veletrh AMPER se koná v termínu 20. - 23. 3. 2018 na výstavišti v Brně. Všichni zájemci si mohou přihlášku stáhnout na našem webu ve složce “PRO VYSTAVOVATELE” v dokumentech ke stažení, kde najdou kompletní informace a nebo přímo na tomto odkaze: http://www.amper.cz/amper_cz/download/ke-stazeni/2018/amperstartup_prihlaska.pdf