Největší .NET konference v Česku! Zúčastněte se Update Conference Prague 2018.


"Naším cílem je budovat silnou komunitu vývojářů" říká Lukáš Adamec o Update Dates. Za sebou mají už řadu úspěšných konferencí a chystají se na další. Už 22. - 23. listopadu proběhne největší .NET konference v České republice - Update Conference Prague 2018. Proč se akce zúčastnit? Jaký bude program? Dozvíte se v rozhovoru.

 

O čem je a pro koho je určena?

Update Conference Prague 2018 je největší .NET konference v Česku, která nabídne odborné přednášky 28 světově známých osobností, za kterými byste jinak museli cestovat daleko po Evropě.

Program konference jsme sestavili tak, aby v něm byla zastoupena všechna důležitá témata a aby si na své přišli jak softwaroví architekti a team leadeři, tak weboví, desktopoví a mobilní vývojáři.

 

Proč se konference zúčastnit? Jaký program jste si pro první ročník připravili?

Myslíme si, že každý .NET vývojář by měl mít povědomí jak o vývoji aplikací pro desktop, tak pro web a mobilní zařízení. Měl by něco tušit i o tématech, která jsou právě na vrcholu hype křivky – čas letí a v následujících 5 letech je totiž budeme potkávat všude. Pokud se o ně začnete zajímat dříve, získáte náskok a konkurenční výhodu.

Konference nabídne tři přednáškové sály s paralelním programem, několik praktických workshopů a diskusní zónu Ask the Experts, kde budou řečníci připraveni zodpovídat dotazy účastníků. Přednášky budou zaměřeny především na .NET Framework, .NET Core, Azure, IoT, Machine Learning, webový vývoj, Xamarin, Cloud & Mobile Security a další oblasti související s platformou .NET. Chybět nebude ani večerní párty s přednášejícími, která je naplánována po poslední přednášce prvního dne konference.

 

Na konferenci vystoupí osobnosti z celého světa. V jakém jazyce bude konference probíhat? 

Přednášky budou probíhat v  angličtině, ale v  diskuzní zóně Ask the Experts budou mít účastníci zároveň možnost česky diskutovat se známými českými MVPs - nezávislými odborníky, kteří jsou známí v technických komunitách a přednáší na českých konferencích. Ti se s účastníky rádi podělí o svůj vlastní pohled na věc.

 

Kde a kdy se konference uskuteční?

Konference se koná 22. a 23. listopadu 2018 v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague.

 

Kde můžeme pořídit vstupenky?

Registrace na Update Conference Prague 2018 je jak pro jednotlivce, tak i pro celé vývojářské týmy otevřená na webu konference.


Update Conference není jedinou akcí, kterou připravujete. Jakých událostí se ještě můžeme zúčastnit?

Pod značkou Update pořádáme pro komunitu .NET vývojářů celou řadu dalších akcí.Naším cílem je budovat silnou komunitu vývojářů. Snažíme se vždy představit atraktivní české a zahraniční přednášející, u nichž věříme, že dokáží účastníky nadchnout a posunout jejich znalosti o velký kus dopředu.

Pod značkou Update Days pořádáme odborné konference se zaměřením vždy na jedno konkrétní téma. Letos a v loňském roce jsme se zaměřili na Legacy aplikace, Xamarin, .NET Core 2.0 a budoucnost ASP.NET. Na příští rok plánujeme další konference, proto s námi zůstaňte ve spojení, ať vám nic neunikne.