Chceš se vzdělávat v oblasti náboru? Přijď na EVOLVE! Summit konferenci.


Již od 13. do 14. listopadu bude probíhat další EVOLVE! Summit, konference určená pro ty, co se chtějí vzdělávat v oblasti náboru. Předchozí ročník sklidil samé pozitivní ohlasy. Co se chystá letos? Čeká vás bohatý program, přednášky, praktické workshopy i setkání s kolegy z celého světa. Chcete vědět více? Přečtěte si následující rozhovor s Michalem Tomanem, zakladatelem konference. 

 

Na začátek, o čem je EVOLVE! Summit?

EVOLVE! Summit je konference, která vznikla před čtyřmi roky s cílem přinést do střední a východní Evropy nejnovější trendy v HR a recruitmentu a zároveň vytvořit místo, kde by se celá komunita měla možnost potkávat a sdílet své znalosti a zkušenosti.

 

Jak probíhal předchozí ročník? A v čem se bude lišit tento rok?

Minulý rok se na konferenci připojilo 417 účastníků a ti se měli znovu příležitost potkat se špičkou lokálního i světového HR a recruitmentu. Zaměřili jsme se na nové technologie v oboru jako jsou chatboti, na umělou inteligenci, nové způsoby vyhledávání kandidátů, ale i nové přístupy v oblasti employer brandingu a digitálního marketingu.

Letos plánujeme na konferenci přinést další nová témata, která v budoucnu výrazným způsobem ovlivní fungování našeho oboru, například programmatic recruitment, behaviorální ekonomii, novinky v gamifikaci a firemních kulturách, data driven recruitmentu, big data a dalších. Nově poběží po oba dva dny tři pódia s celodenním programem, takže obsahu bude pro každého hodně.

 

Může se konference zúčastnit i naprostý začátečník v oblasti náboru?

Určitě ano. Proto obsah běží souběžně na třech pódiích. Chceme, abychom nabídli obsah nejen zkušeným kolegům, ale i začátečníkům. Pro začátečníky může být přínosné i to, že letos výrazně posílíme případové studie.

 

Jaký program je přichystaný pro účastníky? Minulý ročník vystoupily samé zajímavé osobnosti, a to i ze zahraničí. Na jaké řečníky se mohou těšit letos?

Znovu to budou hvězdy světového kalibru, letos se představí například Jim Stroud, Kasia Borowicz, Bill Boorman, Hung Lee. Domácí barvy budou hájit osobnosti jako Katka Gábová z Kiwi.com, Marek Premus z Alza.cz, Milan Novák z GoodCall nebo Ondra Procházka, který pracuje pro Facebook.

 

 

Jaké byly ohlasy po předchozím ročníku?

Velmi pozitivní. A to nás samozřejmě nabíjí a žene dál, aby i tento ročník předčil očekávání publika. Stejně jako název konference, i my se snažíme posouvat a každý rok udělat krok vpřed.

 

EVOLVE! Summit se koná 13. - 14. listopadu v Brně. Do kdy a kde se mohou zájemci přihlašovat?

Vstupenky budeme prodávat maximálně do 5. listopadu. Nicméně pouze do 30. září se dají pořídit za výhodnější cenu, tedy za 8 000 Kč bez DPH za dvoudenní vstupenku. Od října zdražujeme, proto doporučujeme neváhat a zajistit si svůj lístek co nejdříve na našem webu https://www.evolvesummit.cz/.