Technologický svátek DevFest získává první obrysy. Zájemci už mohou kupovat vstupenky


Technologičtí nadšenci si mohou ve svých kalendářích zaškrtnout datum 8. a 9. listopadu, kdy se v Praze uskuteční komunitní konference DevFest, která je jednou z mnoha DevFestů na celém světě. Do předprodeje jdou navíc první vstupenky, a to za zvýhodněnou cenu. 
 

Svátek všech vývojářů, mezinárodní technologický festival, akce pro profesionály i geeky, nabírá první obrysy. „Jako vždy se účastníci mohou těšit na celofestivalovou hru, která bude okořeněna RPG prvky. A kdyby to snad nebyl něčí šálek kávy, všichni si rozhodně užijí nabitý program konference. Ten je sice ještě v plenkách, ale organizátoři jsou odpočatí a plně nabití pozitivní energií a chystají akci už teď,” slibuje PR Garant Jakub Ševčík.

„Do kalendářů si zapište datum 8.–9. listopadu. Rozvržení zůstane stejné jako loni – v pátek workshopy a v sobotu přednášky. Zároveň můžeme slíbit, že se akce bude konat v Praze,” přiblížil hlavní organizátor Danny Macho.

Program zatím není znám, nicméně zájemci se mohou o novinkách dozvědět přihlášením k odběru newsletteru zde, případně na facebooku zde.

Zároveň už je možné kupovat vstupenky. „Letos jsme se opět rozhodli dát možnost několika desítkám skalních fanoušků koupit lístek předem – tzv. Super Early Bird Ticket. Budou k dostání od poloviny dubna za bezkonkurenční cenu 250 CZK / 10 €. Minulý rok tyto lístky zmizely téměř okamžitě, bude potřeba být opravdu rychlý/á,” uvedl Danny.
 

Autor: RED