T-Mobile nabízí pro začínající podnikatele semináře zdarma


Máte zajímavý nápad, chystáte se rozjet byznys, ale schází vám dostatek informací, jak na to? Pak budete mít brzy možnost zúčastnit se bezplatných seminářů T-mobile pro začínající podnikatele.

„Rádi byste věděli, jak sestavit podnikatelský plán a získali prodejní dovednosti? Chcete se dozvědět, jaké jsou předpoklady úspěšného a efektivního marketingu a komunikace na sociálních sítích?” Informuje T-Mobile.

Semináře budou probíhat postupně v jednotlivých krajích. První se uskuteční 26. března v Plzeňském a Karlovarském kraji, konkrétně v budově Regionální hospodářské komory v Plzni, poslední pak v Ústí nad Labem 17. dubna.

Pokud máte zájem o účast, přihlaste se na daný termín na těchto webových stránkách.

„Na seminářích budete mít příležitost seznámit se s ostatními podnikateli v kraji a vyměnit si s nimi zkušenosti a kontakty,” uvádí T-Mobile. Po skončení semináře budou vždy vyhlášeny výsledky daného krajského kola soutěže T-Mobile Rozjezdy - přihlašování do ní skončilo právě v pondělí 4. března. Semináře jsou ale otevřené i pro ty, kteří se soutěže nezúčastnili. Soutěžící tam nicméně získají zpětnou vazbu od poroty.