Social Media Specialist - Hledáme posilu Aktuální

Besocial s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Internship

Do naší agenturní "smečky" hledáme social media specialistu s ideálně 1-2 letou zkušeností na obdobné pozici v digitální agentuře nebo přímo u brandu.

Social je pro nás činnost se kterou jsme začínali a zároveň se ho snažíme neustále posouvat dopředu, takže se určitě nebudeš nudit a budeš mít prostor i pro vlastní nápady.

Původně jsme makali hlavně v onlinu, ale jak rostli a přibývali klieti, začali jsme cca před 4 roky i v tradičních mkg kanálech. Ve firmě tedy uvidíš jak kolegové realizují například katalogy pro sportovní značky, grafickou identitu pro cestovku, přípravu voiceoveru pro TV reklamu, focení pro social, natáčení videí pro klietův Youtube knál a vývoj neotřelých digitálních formátů pro opravdu zábavné alkoholové značky. To jenom abychom více představili, co se u nás všechno děje.

Tým se snažíme vzdělávat a chceme abychom se jako celek posouvali dopředu (a občas pořádně zapařili). Jelikož nejsme zrovna korporát, tak je to u nás někdy trochu divočina, ale tahle parta zvládne občas i superhrdinský úkoly.

Pod křídla si tě vezmou naši kolegové z digitálního týmu a budeš se starat o klienty z oblasti cestování, sportu, nápojů a mimo obsahu se budeš podílet i na tvorbě zajímavých kampaní.

Jak zaznělo na začátku inzerátu, praxe se bude hodit, ale zároveň počítáme s tím, že se bude potřeba doučit spoutu věcí. Povědomí o digitálu obecně a zkušenosti s copywritingem jsou pak určitě body k dobru. A pokud tě baví fotit, nebo dělat videa tak je to jědině dobře :)

Nabízíme full-time v mladém kolektivu. Různorodou práci a možnost růstu v oboru. Zázemí stabilní agentury, která se stará o své zaměstnance. 

Budeme se těšit na životopisy.  

Brzy na viděnou v officu v Holešovích!

Besocial s.r.o.

Jsme digitální agentura, pomáháme klientům být vidět, komunikovat s fanoušky a v neposlední řadě také vydělávat.

Marketing sociálních sítí
Poskytneme Vám kompletní servis v oblasti sociálních medií. Prvním krokem je vypracování analýzy současného stavu, či analýza konkurence. Dále po konzultaci s Vámi připravíme komunikační strategii a návrhy pro Vaše fungování na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Foursquare). Naučíme Vás využívat plný potenciál těchto systémů a v případě, že se nechcete sami zabývat správou profilu – zajistíme tuto činnost za Vás.

Internetový marketing
PPC reklama
Zajistíme PPC reklamy na Googlu, Seznamu či Facebooku. Od přípravy až po monitoring Vaší kampaně.
SEO + SEM
Vaši webovou stránku zoptimalizujeme tak, aby získala výhodnější pozici ve vyhledávačích a přivedeme Vám tak více zákazníků a budoucích partnerů.

Tvorba webu
Připravíme Vaši firemní prezentaci, mikrostránky zaměřené na Vaše produkty a také jsme schopní vytvořit web na míru pro Vaše webové projekty a aktivity.

Tvorba eshopů
Chcete využívat sílu eshopu jako prodejního kanálu? Pracujeme s vlastním osvědčeným systémem a spolehlivými grafiky, kteří učiní Váš eshop opravdu zajímavým.

Tvorba internetových a mobilních aplikací
Navrhujeme, tvoříme a spravujeme dnes velmi využívané aplikace a to nejen pro prostředí Facebooku. Problémem pro nás nejsou ani populární mobilní aplikace pro systémy Android, IOS či Windows Phone. Díky aplikacím můžete pořádat soutěže, tvořit si na FB nové záložky nebo používat propracované systémy na webových stránkách. Navíc poskytujeme plnou podporu bezpečnostních certifikátů.

Copywriting
Vaše weby naplníme neotřelým obsahem. Připravíme PR článek, či vymyslíme poutavý reklamní slogan.

Grafika
Grafika je základem každé webové stránky, proto spolupracujeme pouze s pečlivě vybranými a spolehlivými grafiky. Grafické práce tvoříme přesně dle Vašeho zaměření a zadání a nepoužíváme hotové šablony, tudíž budete s naší grafikou opravdu originální. Bannery, plakáty, samolepky ani jiné grafické práce pro nás nejsou problém.

Naše speciality a doplňkové služby
Naučíme Vás efektivně využívat google docs.
QR kódy se v poslední době stávají stále oblíbenější pomůckou, ukážeme Vám jak je tvořit a používat.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku