Senior .NET vývojář – Industry 4.0 „Pojď s námi řídit výrobu piva“ Aktuální

ESONIC a.s.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Zajímáte se o vývoj aplikací na platformě .NET? Chcete se podílet na projektech zavádění Industry 4.0 u světových výrobců piv a rozvíjet se pod vedením zkušených kolegů? Pak jste ten, koho hledáme do našeho menšího vývojového týmu (nekorporátní prostředí) !

Náplň práce:

  • Spolupráce na návrhu nových modulů a rozšíření našeho systému pro monitoring a řízení výroby v pivovarnictví

Požadujeme:

  • C# 6.0+ / .NET 4.6+ / T-SQL
  • WPF/XAML, EF 6.0+, NUnit, NInject, Log4Net, TeamCity
  • Praxe ideálně 5+ let
  • Výhodou zkušenost s Scrum / CI / WiX Toolset / PowerShell 1.0, 2.0. / produktová řada JetBrains
  • Výhodou angličtina na úrovni B2+
  • Schopnost práce v týmu
  • Proaktivní přístup k řešení složitých problémů
  • Ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Možnost získat praxi na zajímavých projektech průmyslové automatizace a informatiky v ČR i v zahraničí pod vedením zkušených pracovníků
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce na IČ
  • Možnost být součástí Industry 4.0
  • Možnost částečné práce z domova
  • Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
  • Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Řadu firemních benefitů (závodní stravování, home office, 3 dny volna navíc, příspěvek na důchodové či investiční pojištění, telefon a notebook i k soukromým účelům)
  • Volnou pracovní dobu
  • Zázemí stabilní společnosti s více jak 25ti letou historií

ESONIC a.s.

Společnost ESONIC a.s. působí od roku 1991 v oblasti průmyslové automatizace, řízení a vizualizace technologických procesů. Firma od roku 2009 vyvíjí svůj systém pro procesní řízení a monitoring výroby založený na .NET technologiích.