.NET vývojář - Industry 4.0 Aktuální

ESONIC a.s.
Praha
Zaměstnanec
Externě, Full-time, Internship, Part-time

Zajímáte se o vývoj aplikací na platformě .NET? Chcete se podílet na projektech zavádění Industry 4.0 a rozvíjet se pod vedením zkušených kolegů? Pak jste ten, koho hledáme!

Náplň práce

  • Spolupráce na návrhu nových modulů a rozšíření našeho systému pro monitoring a řízení výroby
  • Vývoj systému na platformě .NET
  • Psaní automatizovaných testů
  • Optimalizaci a údržbu stávajících instalací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost C# a SQL
  • Níže je seznam technologií, které jsou používány a na které budete v případě potřeby zaškoleni:
    • .NET 4.6, TFS, Teamcity, SSRS, MS SQL 2014/2016, Entity Framework, WCF, REST Services, WebApi2, WPF MVVM, Devexpress, Ninject (DI), Owin, Log4net
  • Chuť učit se nové věci
  • Schopnost práce v týmu
  • Analytické a logické myšlení, svědomitost a spolehlivost
  • Ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • Možnost získat praxi na zajímavých projektech průmyslové automatizace a informatiky v ČR i v zahraničí pod vedením zkušených pracovníků
  • Možnost být součástí Industry 4.0
  • Možnost částečné práce z domova
  • Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
  • Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Řadu firemních benefitů (závodní stravování, home office, 3 dny volna navíc, příspěvek na důchodové či investiční pojištění, telefon a notebook i k soukromým účelům)
  • Volnou pracovní dobu
  • Zázemí stabilní společnosti s více jak 25ti letou historií
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce na IČ

ESONIC a.s.

Společnost ESONIC a.s. působí od roku 1991 v oblasti průmyslové automatizace, řízení a vizualizace technologických procesů. Firma od roku 2009 vyvíjí svůj systém pro procesní řízení a monitoring výroby založený na .NET technologiích.