Parťák do zákaznické podpory a na zpracování přeprav (pestrá komplexní práce) Aktuální

ByTorp s.r.o.
Praha, Prague 5
Zaměstnanec
Full-time

Jsme už zavedený český online projekt zaměřený na mezinárodní přepravu zásilek.  Chceme ji lidem a firmám udělat jednoduchou a dostupnou.

Největší prioritou je pro nás péče o zákazníka, zákaznický servis a opravdová vstřícnost a ochota při řešení všech požadavků a záležitostí každého našeho zákazníka.

#MezinarodniPreprava, #ZakaznickaPece, #SuperJob, #PraceCoDavaSmysl

Hledáme k nám nové kolegy. Jsme dobrá parta, je u nás legrace, ale taky se pracuje. A práce nás baví. Moc. Není obyčejná, fádní, ale je pestrá, zajímavá a různorodá. Nesedí se u nás s headsety na uších, ale většinu práce tvoří komplexní zajištění jednotlivých přeprav. Od komunikace se zákazníkem, přes zajištění samotné přepravy, její dokumentace a řešení případných vzniklých situací během ní a dalších souvisejících věcí. Každá přeprava je vlastně takový projektík, který si každý vede.

Co budete dělat?

  • Komunikovat se zákazníky po telefonu i emailu.
  • Zpracovávat jednotlivé přepravy a vytvářet k nim potřebnou dokumentaci.
  • Hlídat zásilky a kontrolovat, že vše probíhá v pořádku.
  • Řešit problémy a vzniklé situace během přepravy.
  • Samostatně se rozhodovat a volit konkrétní řešení.
  • Možnost se podílet na dalších činnostech souvisejících s rychlým rozvojem mladého startupu (marketing, komunikace, strategie, analytika a mnoho dalšího).

Co chceme od Vás?

  • Nechceme „cvičenou opici“.
  • Chceme schopnost přemýšlet, používat vlastní hlavu a logické myšlení.
  • Musíte být schopni si každou situaci samostatně vyhodnotit a zvolit vhodné konkrétní řešení.
  • Měli byste být milí, ochotní, vstřícní a mít dobrý pocit z toho, když můžete pomoci jiným lidem s vyřešením jejich problému.
  • Zvládat dělat víc věcí najednou.
  • Ochotu zaučit se do problematiky mezinárodní přepravy a celních procesů, které nejsou vždy jednoduché. A chtít se stát odborníkem a rozumět tomu.
  • Umět anglicky. Nemusí to být úplně pokročilá úroveň, ale takový lepší základ minimálně.

Co Vám nabízíme?

  • Super zajímavou pestrou práci na projektu, který má 100% pozitivní zákaznické reference.
  • Budete součástí výjimečné firmy, která je pořád na začátku své cesty a má velkou budoucnost před sebou.
  • Zaučíme Vás do oblasti mezinárodní přepravy a logistiky. Budete opravdoví odborníci a budete tomu fakt rozumět. Žádné obecné teoretické info, ale konkrétní věci z praxe.
  • Obrovské množství zkušeností, protože u nás děláme věci, aby měly smysl a v praxi opravdu k něčemu byly. Ne proto, že to po nás někdo chce, nikdo neví proč, a všem to připadá zbytečné.