Tester Nový

Green Light Solutions s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Green Light
Jsme Green Light, malý tým profesionálů, kteří staví globální startupy. Na základě našich zkušeností s největšími světovými společnostmi (Nike, Adidas, Dior a desítky dalších) stavíme unikátní softwarová řešení jejich reálných každodenních problémů. Ve kvalitě neděláme kompromisy, čistý kód, perfektní UX a krásný design je standard každé naší aplikace. Green Light je česká firma, založena a investována Tomášem Bačou, zakladatelem EYELEVELu.

Chceš být součástí týmu?
Do naší party hledáme profesionálního testera s minimálně 2 lety zkušeností. My sami jsme je sbírali na vysokých pozicích ve firmách jako Seznam, MSD nebo Socialbakers.

Každý člen týmu má od prvního dne naši plnou důvěru a respekt. Vidíme svobodu jako základní předpoklad pro to, aby každý z nás odváděl tu nejlepší práci, nezatěžujeme se reportingem (žádné timesheety) a diskuze nad produktem a jeho částmi je otevřená pro každého člena týmu.

Jsme hrdí na naši práci a vysoko nastavené standardy. Abys zapadl musíš prokázat vlastní odpovědnost, nadšení a touhu se zlepšovat. V našem týmu se navzájem podporujeme, jak pracovně tak lidsky, bereme chyby jako součást procesu a jsme připraveni tě posunout na nejvyšší světovou úroveň kvality.

Technologie a požadavky:

 • Nebastlíme - ctíme čistý kód a používáme správně návrhové vzory

 • Vyvíjíme Full-stack JavaScript aplikace (Angular.js + Node.js)

 • Aplikace budujeme na úrovni microservices

 • Vše testujeme, proto potřebujeme tebe, abys:

  • uměl používat Selenium
   samostatně psal a spouštěl automatické testy v Javascriptu

  • manuálně testoval naše mobilní a webové aplikace

Benefity

 • Možnost za několik měsíců začít budovat a vést celý testovací tým či se posunout na jinou technologickou pozici

 • Rádi ti zaplatíme účast na jakýchkoliv akcích či kurzech, které ti pomohou profesně růst

 • Nové, krásné kanceláře uprostřed technologického hubu na Brumlovce (Skype je náš soused)

 • Žádné timesheety. Home office nebo volno na úřady/školky/uzdravení samozřejmostí

Green Light Solutions s.r.o.

"When I founded a company called EYELEVEL in 2002, we never expected to become a team of over 500 people on 6 continents. Over the years, there came many moments when we lacked the tools we needed to get our job done quickly and efficiently. So we developed our own. GreenLight is the result of that experience. A product company built on real world productivity needs. Tomáš Bača, CEO

Co by vás mohlo zajímat?