iOS Developer - junior Aktuální

Designeo
Praha 8
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Hledáme nadšeného jablíčkáře, který žije na iOS platformě a baví ho přivádět na svět nové aplikace. Chceme juniora, zapáleného pro věc, někoho kdo rád zkoumá nové technologie, přístupy, rád pracuje v týmu a chce se stále rozvíjet.

Je důležité, abys měl za sebou alespoň jednu aplikaci ze své dílny, kterou se nebojíš ukázat. Jde nám o to, abys znal proces a měl chuť se dál učit nové věci.

Co neumíš, tě naučíme. Co neznáš, ti ukážeme. 

Potřebujeme, abys s námi v kanceláři trávil 30-40hod týdně. 

 

S KÝM  A NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT? 

Na začátku budeš pravou rukou našeho senior iOS vývojáře, který tě zasvětí do celého procesu a postupně ti předá část svých aktivit. Budeš pracovat na menších úkolech, postupem času se budeš osamostatňovat a získávat větší prostor pro seberealizaci. 

Na vývoji aplikací primárně spolupracujeme s francouzskou firmou, s kterou komunikace probíhá v angličtině. Většinou komunikaci řešíme přes Slack a Skype. 

Budeš pomáhat rozvíjet a tvořit aplikace pro velké zahraniční firmy, které je využívají pro promo svých produktů v obchodech, anebo pro různé funny eventy pořádané po celém světě. Jedná se o aplikace využívající focení, nahrávání videí zákazníků, komunikace a sdílení dat skrze REST API na backend servery.

Budeš se podílet na celém procesu vývoje tzn. od návrhu až po deploy na Apple store pro našeho zahraničního klienta. Záleží jen na tvých schopnostech a znalostech. Čím více zkušeností budeš mít, tím více prostoru pro vlastní kreativitu získáš.

CO BYS MĚL UMĚT?

 • Swift 3 - zkušenosti s vývojem aplikací pro iOS (Cocoa Touch, UIKit..)
 • Xcode & Interface Builder (Debugging in Xcode) 
 • verzování v GIT
 • zkušenosti s testováním a laděním na koncových zařízeních
 • angličtinu

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

 • Dobré mozky umíme ocenit, jak vlídným slovem tak finančně (30.000 - 50.000 Kč).

 • Podporujeme vzdělávání, takže rádi přispějeme na školení nebo zajímavou konferenci.

 • Flexibilní pracovní doba je pro nás samozřejmostí.

 • Pracujeme jako tým a navzájem se podporujeme. Máme nadšení pro vývoj a baví nás to, takže můžete očekávat spoustu zapálených technických diskusí ať už v kanceláři, nebo na nějaké společné akci.

 • Místo v prostorné klimatizované kanceláři 3 minuty od metra Kobylisy, kde je postaráno o tvé pohodlí.

 • Ráno si můžeš nastartovat mozek skvělou snídaní

 • Teráska zase nabízí romantické východy a západy slunce, načerpáš kyslík a obnovíš duševní rovnováhu.

Když potřebujeme úplně vypnout, zahrajeme si fotbálek, zalítáme s dronama, zajdeme na laser game, nebo soupeříme v tekkenovi.

JAKÝ BUDE TVŮJ DEN? 

Napiš nám něco o sobě a hlavně pošli appku, kterou jsi vytvořil a na kterou se můžem podívat! CV nepotřebujem, Linkedin profil stačí.   

Jestli Tě nabídka zaujala, domluv si s námi schůzku, rádi pohovoříme u dobré kávy a projdem detaily.

 

Designeo

Vyvíjíme webové portály, mobilní aplikace, smart device aplikace a pouštíme se do nových výzev na poli digitálních technologií.

Jsme tým zkušených vývojářů a konzultantů, fungujicí již více než 6 let. Fungujeme v přátelském duchu a spojuje nás nadšení pro technologie a projekty na kterých pracujeme.

Pracujeme na zajímavých a různorodých projektech pro české i zahraniční klienty. Vyvíjíme zejména složitější webové nebo mobilní aplikace - např. interní aplikace pro správu smluv, dokumentů, faktur, objednávek, různá workflow a schvalování, evidenční systémy pro správu klíčových firemních dat, portálová řešení na míru, specifická e-commerce řešení mobilní aplikace, vytváříme různá chytrá zařízení, jako jsou fotobudky, chytré stoly s RFID antenami, chytrá zrcadla apod.

Pomáháme našim zákazníkům dělat dobře jejich byznys. Máme rádi, když věci fungují jak mají, jsou jednoduché a přináší užitek - to se také snažíme přenést na naše projekty. Klientům předáváme naše zkušenosti a znalosti. Neustále se vzděláváme a zdokonaujeme v oblasti vývoje - není to jen práce, je to náš lifestyle.

Základním principem je u nás svoboda, žádné struktury ani složitosti. Máme několik vývojových týmů a pár projekťáků a konzultantů, kteří se starají o produktivitu vývojářů a o blaho klienta. Na vše dohlíží náš Principál. Jsme dobrá parta, kde se navzájem vzděláváme, podporujeme a bavíme.. Jako tým pracujeme v přátelském duchu, pracujeme na sobě, stále objevujeme nové věci a dáváme lidem v týmu příležitost makat na tom co je baví a brousit svoje silné stránky.

CO U NÁS NAJDEŠFlexibilita

Pracujeme, kdy a kde je potřeba. Z kanclu, z domova, ve dne, v noci, na terásce, v parku, v posteli...Zázemí

Plně vybavené kanceláře jen 3 minuty od metra s velikou terasou určenou k našemu venčení.Pohodový kolektiv

Tým plný mladých vývojářů má za následek až nebezpečně vtipnou a pohodovou atmosféru.Osobní rozvoj

Vzděláváme se, jak to jen jde. Rozhodně ti nebudeme bránit ve studiu, naopak, podporujeme ho.Používej co chceš

Apple, Android, Windows, Linux... Používej to, co tě dělá šťastným.Xbox, fotbálek, šipky

Své mozky uvolňujeme u pořádného zápasu NHL, jízdy v GTA 5 nebo u stolního fotbálku.Kvalitní káva

Bez pravidelného přísunu exkluzivní etiopské a brazilské kávy bychom toho moc neudělali.Grilovačky

Jsme gurmáni a muži/ženy činu. Kladení masa na rozžhavený gril při západu slunce je to, co chcete zažít.Nadšenci

Naše práce je náš styl života a prostě nás baví. Děláme na zajímavých projektech a děláme to rádi.

Co by vás mohlo zajímat?