junior PHP programátor webových aplikací Aktuální

Nux s.r.o.
Praha, Praha 4
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Hledáme junior programátora pro vývoj webových aplikací ve skriptovacím jazyce PHP s využitím objektových principů. Potřebujeme samozřejmě znalost PHP 5, SQL (obvykle používáme databázi MySQL), XML/(X)HTML, uvítáme znalost prostředí OS Linux na serverové úrovni.

Chceme někoho, koho už nebaví školní skriptíky a chtěl by se naučit jak to chodí u velkých projektů - očekáváme zápal pro věc, který oplatíme trpělivým mentoringem.

Jsme malý úzce propojený kolektiv umožňující přesah jednotlivých rolí — od QA (automatizované a uživatelské testování…) po provoz platformy (hosting, deployment…) obsluhující desetitisíce uživatelů denně, chceme podporovat to, co každého baví a v čem se chce rozvíjet. Milujeme automatizace těchto procesů a hledáme parťáky, kteří to vidí stejně...

Více informací najdete na našem webu.

Nux s.r.o.

Jsme ryze česká společnost financovaná vlastním kapitálem. Profilujeme se jako systémoví integrátoři a konzultanti v oblasti internetu. Soustředíme se především na realizaci, provoz a rozvoj webových prezentací a s nimi souvisejících služeb.

Nehledejte u nás komplikovaná korporátní pravidla a byrokratické procesy – neznamená to ale, že pracujeme živelně a nekontrolovaně.

Zakládáme si na pokročilém projektovém řízení, které nám umožňuje efektivně plánovat, sdílet a kontrolovat práci každého člena týmu a zejména ji spravedlivě odměnit. Disponujeme vlastním zázemím pro provoz našich projektů (platforma i hosting), snažíme se tak být v maximální možné míře nezávislí.

Nehrajeme si na sólisty a chceme se neustále zlepšovat — pracujeme proto týmově, abychom mohli sdílet své znalosti a být tak navzájem zastupitelní.

Pracujeme v hezkém prostoru komplexu OP Nové Dvory na Praze 4 s pěknou recepční, blízkou kantýnou a vlastní serverovnou :-).

Podívejte se na náš videoprofil, který nám pomohli připravit Trainees.cz.

Co by vás mohlo zajímat?