V rajčatovém skleníku je sháňka po zelináři juniorovi! Aktuální

rajce.net
Brno
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Ahoj, člověče! Na okopávání záhonů tě sice neužije, ale dokážeš si představit, že bys naprogramoval stránku na zeleninovém webu, který má 967 tisíc uživatelů? Chceš být u toho, až se Rajče přehoupne přes milion zaregistrovaných fotografů, a podílet se na tom? Máš už nějaké základní zkušenosti s programováním? Máme pro tebe nabídku práce snů!

Co budeš dělat?

Nudu u nás nezažiješ. Necháme tě podílet se na obsahu webuladit stránky (tvou pravou rukou bude typografický manuál), připravovat newslettery nebo třeba spolupracovat s uživatelskou podporou. Budeš mít prostor na vlastní nápady a jejich uskutečňování.

Co od tebe čekáme?

  • roční zkušenosti s PHPMySQLHTMLJavaScript a CSS/LESS
  • samostatnost
  • jednou týdně práce v našem brněnském kanclu

Co ti za to na oplátku nabízíme?

Pro Rajče budeš moct v klidu a nerušeně pracovat z domova. Vstřícní jsme ke studentům, se kterými se rádi dohodneme na zkrácený úvazek. Jsme pohodový tým lidí, který se nemůže dočkat, až svoje řady rozšíří o další lidi podobného ražení.

Zajímá tě něco o nás?

Rajče vzniklo v roce 2005 a je součástí mediální skupiny MAFRA. Hlavní rajčatový skleník najdeš v Brně na ulici České. Těšíme se, že u náš proměníš svoje sny a myšlenky v realitu. Chceme tě něco naučit, chceme se i od tebe něco naučit a ručíme ti za to, že tě necháme myslet a pracovat samostatně. Nikdy na to ale nebudeš sám, ztracený a nešťastný :-)

Tak co, jdeš do toho s námi?

Napiš nám!

Těšíme se na tebe!
Tým Rajce.net

rajce.net

Jsme největší česká fotogalerie, měsíčně nás navštíví 1,2 milionu návštěvníků, máme 900 milionů registrovaných uživatelů. Náš skleník obsahuje již 750 milionů fotek o které se pečlivě staráme.

Co by vás mohlo zajímat?