Backend programátor senior vítán! Aktuální

rajce.net
Brno
Zaměstnanec
Full-time

V rajčatovém skleníku chybí zkušený borec, který se nezalekne 1,5 petabajtů dat, o které se staráme. Tvoje práce poběží na 60 serverech a bude ji sledovat kolem milionu lidí měsíčně. Nemusíš nutně vědět, jak zaštipovat rajčata ani kdy je sázet, očekáváme od tebe praxi v programování, zájem zkoušet nové věci a schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Co budeš dělat?

Hlavní náplní tvé zelinářské práce bude tvorba a rozšiřování rajče API a storage API. Potřebujeme, aby ses věnoval i zkoušení nových technologií, třeba RIAKnode.jsOpenNebulaMongoDBRabbitMQCassandraVagrant a dalších vychytávek.

Co od tebe čekáme?

  • alespoň pětiletá zkušenost s PHP a MySQL
  • znalost prostředí Linuxu, práce v shellu, psaní skriptů (bash, PHP)
  • jednou týdně práce v našem brněnském kanclu

Co ti za to na oplátku nabízíme?

Nebudeme tě každý den nutit vstávat v sedm a utíkat do práce. Kde a kdy chceš pracovat, si urči sám. Budeš pracovat samostatně a používat svou vlastní hlavu, nečekej žádné bezmyšlenkové plnění rozkazů. S Rajčetem si navíc můžeš být jistý, že tvou práci uvidí hodně lidí - máme víc než 967 tisíc zaregistrovaných uživatelů.

Zajímá tě něco o nás?

Rajče je součástí mediální skupiny MAFRA, ale pracuje samostatně. Jsme pohodový tým lidí, který se nemůže dočkat, až svoje řady rozšíří o další lidi podobného ražení. Těšíme se, že to budeš právě ty!

Tak co, jdeš do toho s námi?

Napiš nám! 

Těšíme se na tebe!
Tým Rajce.net

rajce.net

Jsme největší česká fotogalerie, měsíčně nás navštíví 1,2 milionu návštěvníků, máme 900 milionů registrovaných uživatelů. Náš skleník obsahuje již 750 milionů fotek o které se pečlivě staráme.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku