Hledáme frontend zelináře! Aktuální

rajce.net
Brno, Česko
Zaměstnanec
Full-time

V rajčatovém skleníku chybí zkušený borec, který se nezalekne 1 miliardy vystavovaných fotek, které si prohlíží 1 milion reálných lidí měsíčně. Nebudeš se bát výkonu 60 serverů, na který tvoje práce poroste. Nemusíš nutně vědět, jak zaštipovat rajčata ani kdy je sázet, očekáváme od tebe praxi v programování, zájem zkoušet nové věci a schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Co budeš dělat?

Hlavní náplní tvé zelinářské práce bude zdokonalování uživatelského rozhraní. Rezponzivní design bereme jako samozřejmost, stejně jako "AJAX" a moderní vektorovou grafiku.

Co od tebe čekáme?

  • alespoň 3 roky praxe ve vývoji UI
  • znalost JavaScript na vysoké úrovni, znalost HTML5CSS3, JSON, PHP a GIT
  • kladný vztah k Linuxu a zahrádce výhodou :-)

Co ti za to na oplátku nabízíme?

Nebudeme tě každý den nutit vstávat v sedm a utíkat do práce. Kde a kdy chceš pracovat, si urči sám. Budeš pracovat samostatně a používat svou vlastní hlavu, nečekej žádné bezmyšlenkové plnění rozkazů. S Rajčetem si navíc můžeš být jistý, že tvou práci uvidí hodně lidí.

Zajímá tě něco o nás?

Rajče je součástí mediální skupiny MAFRA, ale pracuje samostatně. Jsme pohodový tým lidí, který se nemůže dočkat, až svoje řady rozšíří o další lidi podobného ražení.

Tak co, jdeš do toho s námi?

Napiš nám!

Těšíme se na tebe! 

Tým Rajce.net

rajce.net

Jsme největší česká fotogalerie, měsíčně nás navštíví 1,2 milionu návštěvníků, máme 900 milionů registrovaných uživatelů. Náš skleník obsahuje již 750 milionů fotek o které se pečlivě staráme.

Co by vás mohlo zajímat?