DB Developer Aktuální

Altworx
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Neláká tě práce v korporátu a raději bys pracoval v menší společnosti a byl její nedílnou součástí? U nás budeš pracovat v malém týmu, ale na velkých věcech!

 

Altworx: kdo jsme a co děláme

Děláme vlastní produkt, který se zabývá optimalizací velkých provozů, předcházení bezpečnostním incidentům a data governance. Už teď je Altworx nasazený v produkčním prostředí a díky tomu máme reálnou zpětnou vazbu. Ještě jsi o nás neslyšel? Nejvyšší čas to změnit!

 

Koho hledáme

Hledáme nového kolegu na pozici databázového vývojáře do malého týmu zabývajícího se železniční dopravou. Obsahem práce je analýza dat, návrh řešení a vývoj na některém z modulů. Součástí může být i komunikace se zákazníkem.

Těžiště práce je analýza dat v Oracle nebo PostgreSQL a vývoj v PostgreSQL (PL/pgSQL).

Pracovní pozice je vhodná také pro osoby se sníženou pracovní schopností.

 

Požadavky

  • Zkušenosti s návrhem a vývojem rozsáhlejší databáze

  • Dobrá znalost SQL a některého DB procedurálního jazyka např. PL/SQL, PL/pgSQL

  • Znalost některého verzovacího systému

  • Výhodou zkušenosti s PostgreSQL

  • Výhodou znalost cloudových technologií

  • Výhodou znalost Erlang, Python

 

Práce v Altworxu

Nabízíme ti samostatnou a zodpovědnou práci v menším neformálním kolektivu, kde všichni mají možnost podílet se na produktu od začátku a významně ovlivnit co a jak děláme.

Můžeš se těšit na práci v klidném prostředí historické vily, pružnou pracovní dobu, budget na vzdělávání a další příjemné benefity (např. možnost vlastní volby HW, příspěvek na dovolenou, stravenky apod.). Odpovídající ohodnocení je samozřejmostí.

 

Chceš vědět víc?

Máš zkušenosti s databázemi a zaujala tě naše nabídka? Tak nám napiš nebo zavolej a my ti rádi řekneme víc. Můžeme se potkat u nás na vile nebo tě pozveme na pivo a popovídat si o práci u nás.

Altworx

Vyvíjíme vlastní produkt pro enterprise společnosti. S Altworxem nabízíme technologii a přístup, který doplňuje big-datové technologie a snaží se řešit problémy, na které big-data zatím nejsou vhodná. Pokud tě zajímají výzvy, které přináší velikost a složitost procesů, ale nechceš dělat v korporátu, pak můžem být ta pravá firma.

Jsme menší tým vývojářů a analytiků a na Altworxu pracujeme společně a bez zbytečné byrokracie.

Nabízíme dobrý plat, práci v malé kanceláři ve vilce se zahradou, pružnou pracovní dobu, možnost výběru vlastního hardware a tak.

Co by vás mohlo zajímat?