Back-end Developer: Klienti ze Silicon Valley a technologické výzvy. Aktuální

WDF
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Hledáme nové členy týmu - programátory, kteří se nebojí  opravdových technologických výzev ve vývoji globálních aplikací. Můžeš se podílet i na vývoji aplikací pro startupy ze Silicon Valley a na zajímavých projektech pro klienty z UK, Norska, Švédska, Malajsie a samozřejmě ČR. Nástup je možný na full-time pracovní poměr nebo na ŽL.

Pošli nám své CV, stav se u nás na kafe - seznamíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel(a) a nastartujme vzájemnou spolupráci!

Koho hledáme?

Zodpovědného kolegu, se kterým se budeme rádi setkávat v práci i mimo ní a který nám pomůže nejen rozvíjet stávající projekty, ale bude přinášet i nápady do nových projektů. Můžeš, ale ani nemusíš, být v kontaktu s klientem nebo spolupracovat s našemi pobočkami v San Franciscu a Oslu - záleží  jen na Tvých ambicích.

Očekáváme analytické myšlení, zodpovědnost, komunikaci v anglickém jazyce a zkušenosti s vytvářením větších projektů v programovacím jazyce Python/PHP s použitím databází SQL se znalostí HTML5, CSS3, JS a verzovacích systémů (git). Výhodou, nikoliv však podmínkou je znalost linuxu, Bootstrap, NodeJS, ReactJS. 

Co nabízíme na oplátku?

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem

  • práci v přátelském a rozmanitém kolektivu

  • prostor pro odborný a kariérní růst

  • práci zejména na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou

  • sickdays po zapracování a podle dohody

  • kvalitní kávu, občerstvení - snídaně a svačiny během pracovní doby, grilovačky, narozeninové dorty i palačinkové pátky

  • možnost navštěvovat  2x týdně fitness a cvičit s osobním trenérem

  • mobil s neomezeným voláním a SMS vč. 20 GB dat

  • moderní kancelář v centru Prahy u metra Karlovo nám. a Národní třída

 

Jestli se chceš přesvědčit na vlastní oči, mrkni na náš Instagram, kde najdeš fotky ze zákulisí, grilovaček a společných snídaní nebo koukni na naši práci na Facebooku

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám své CV společně s portfoliem projektů a stav se u nás na kafe. Seznamíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel a nastartujme vzájemnou spolupráci!

 

WDF

Jsme digitální agentura se sídlem v Praze a pobočkami v San Franciscu a Oslu. Podílíme se na aktuální expanzi digitálního světa. Jsme specialisté na digitální design, vývoj a marketing, kteří přeměňují myšlenky a obchodní požadavky na digitální řešení. A vždy hledáme nové výzvy. Nastartuj vzájemnou spolupráci a přidej se k nám !

Naše kancelář je místem, kde se vytváří digitální svět. Jsme kreativní tým s čerstvými nápady, spojenými s inovacemi a nejnovějšími technologiemi. To je to, co potřebujete k vytvoření ohromující webové stránky s intuitivním designem nebo špičkovými aplikacemi spojenými s úspěšným marketingem. Nespočet úspěšně dokončených projektů a ocenění, které jsme získali, mluví o kvalitě naší práce. A nemáme v úmyslu zpomalit.

Co by vás mohlo zajímat?