PHP Junior Programátor - za rok seniorem Aktuální

denik.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time

V našem skvělém kolektivu máme několik volných míst třeba právě i pro Tebe.

Hledáme PHP programátory a programátorky.

Pokud Tě zajímá programování v PHP a rád tvoříš VELKÉ věci, neváhej a přidej se.

Jako programátor budeš pracovat nejvíce na backendu. Buděš programovat v PHP 7.1 + Nette 2.4, data ukládáme do MySQL + ElasticSearch. S CSS si nemusíš trápit hlavu, připravíš pouze základ šablony pro HTML.

Náplň práce

  • tvorba webů, které navštěvuje každý druhý čech
  • programování v PHP 7.1 + Nette + MySQL + ElasticSearch + RabbitMQ
  • návrhy řešení nových požadavků

Požadujeme

  • znalost programování PHP, OOP
  • základní znalost MySQL
  • zodpovědný přístup
  • chuť neustále se učit a zdokonalovat
  • základní orientace v Linuxu výhodou
  • znalost gitu výhodou

Nabízíme

  • firemní Macbook Pro + PHPStorm licence
  • možnost homeoffice a sickdays
  • školení, účast na konferencích
  • 5 týdnů placené dovolené
  • 2 sickdays navíc
  • multisport karta
  • neformální prostředí
  • možnost realizace a kariérního růstu
  • + další tajnosti, které si necháme na osobní setkání

Napiš hned, zítra se sejdeme u kafe a pozítří můžeš nastoupit!

denik.cz

Divize vývoje online projektů v rámci společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Jsme vlastně tak trochu malý startup ve velké firmě. Jsme součástí Vlatava Labe Media, které své čistě vývojové oddělení nemělo.

Stavíme vše od základů a na nových technologiích. Máme tým pro PHP, Python, Javu i .net.

Snažíme se nebýt sami velkou korporací a byrokratickou firmou. Chceme, aby nás práce především bavila a naučili se něčemu novému. Více se dozvíte při osobním setkání, které preferujeme.

Vltava Labe Media je druhé největší vydavatelství v České republice.

Vydavatelství je vybudováno na stabilních základech a vlastní ho středoevropská investiční skupina Penta. Do skupiny patří i největší slovenské vydavatelství News & Media Holding. Novým kolegyním a kolegům nabízíme možnost podílet se na rozvoji velkého vydavatelského domu a perspektivní zaměstnání v renomované společnosti s působností v regionech ČR.

Vydáváme 71 regionálních mutací Deníků s unikátním zásahem 2,3 mio. čtenářů v rámci zpravodajských deníků. Dále vydáváme 23 regionálních týdeníků a 17 časopisů např. : Glanc, Story, Vlasta, Květy, National Geographic, Dům a Zahrada.