Sales trainee Aktuální

SimpleJohn
Praha
Zaměstnanec
Internship

Náplň práce:

  • průzkum trhu a aktualizace dat ve firemním CRM
  • příprava B2B sales kampaní
  • volání na firmy a domlouvání schůzek
  • shadowing při obchodních schůzkách
  • jiná forma podpory týmu SimpleJohn dle domluvy

Koho hledáme:

  • studenta v 1.-3. ročníku studia, který se nebojí volit obtížnější cestu
  • extrémně zodpovědného a v komunikaci spolehlivého
  • samostatného a ambiciózního, se smyslem pro humor
  • zájem o sales, vzdělávání a oblast podnikání výhodou

Proč jsme nejlepší volba:

  • možnost profesního růstu
  • relevantní práce - přímý vliv na výsledky firmy
  • flexibilní pracovní doba
  • práce ve skvělém kolektivu mladých lidí

Stáže v SimpleJohn poskytují studentům možnost získat svou první praxi v konkrétním oboru. Program je vhodný pro studenty 1.-3. ročníku VŠ, kteří jsou aktivní a již během studia chtějí nabírat zkušenosti potřebné k dalšímu rozvoji jejich kariéry.

SimpleJohn

SimpleJohn je mladá, inovativní firma, která se věnuje oblasti e-learningu a specializuje se na tvorbu online školení na míru. Pro naše zákazníky jsme nástrojem pro vzdělávání zaměstnanců, který jim pomáhá předcházet chybám a zvyšovat kvalitu jejich produktů.

Specializujeme se na e-learning pro manuální pracovníky ve výrobě, ale spolupracujeme i s firmami působícími v oblasti služeb.

Na základě působení našeho konzultanta ve firmě zákazníka SimpleJohn vytvoří online školení na míru, poskytne vhodnou e-learningovou platformu, povede správu celé platformy a vzdělávacího programu, a dodá školící centrum.