Hledáme React Native developera (externě/home office) Aktuální

Pixelmate
Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Chceš pracovat na zajímavých projektech po celé Evropě a být u něčeho velkého?

Jsme Pixelmate a vyvíjíme mobilní a webové aplikace pro malé i velké klienty z ČR a zahraničí. Jako mladá a rychle se rozvíjející společnost nabízíme férový přístup, žádnou byrokracii a svazující management.

 

Máme velké plány, expandujeme do zahraničí a hledáme další posily do týmu. Chceme vytvářet projekty, na které budeme společně všichni hrdí.

 

Baví tě zkoušet nové postupy a technologie?

Myslíš při vývoji i na lidi?

Nesnášíš nedomyšlené a nedotažené projekty?

Je na tebe 100% spolehnutí?

 

Potom hledáme právě tebe!

 

Jaké dovednosti je super mít?

 • znalost React Native

 • zájem o nejnovější trendy ve svém oboru

 • mít rád práci v týmu a spolehlivost

 • hned říct, pokud je něco špatně/nefunguje/nelíbí se

 • měla by s tebou být sranda

Jak to u nás funguje...

 • atmosféru u nás musíš vyzkoušet, je tu prostě pohoda

 • zázemí mladé firmy, která se velmi rychle rozvíjí (kanceláře s bazénem, saunou a vlastním fitness)

 • máme skvělé kafe, čaj, RedBully, snacky, zmrzliny, PS4 a svobodu

Proč spolupracovat s námi?

 • velmi zajímavá finanční odměna, která poroste s tvým růstem

 • práce v absolutně přátelském týmu

 • flexibilní pracovní doba (píchačky tu fakt nemáme)

 • možnost se toho hodně přiučit, budeš pracovat s nadanými grafiky, vývojáři a marketingovými specialisty

 • zajímavé teamové akce jako jízda v Hummeru, paintball, motokáry nebo kola

 

A co si o firmě Pixelmate myslí její zakladatel?

 

Absolutním základem úspěšné firmy jsou její zaměstnanci. Ti, kteří denně pracují na tom, aby byla práce pro klienty odvedena profesionálně, včas a na 100%.

Za ta léta naší existence se daří budovat úspěšnou, mladou společnost, ale i skvělý tým lidí, na které jsem opravdu hodně pyšný.

Říká se, že je nedostatek lidí na trhu a firmy nemohou najít zaměstnance. Já si to nemyslím. Je to především o tom, aby zaměstnavatel vytvářel ve firmě pohodovou atmosféru a místo, kde se mohou lidé realizovat, říkat své názory, podílet se na smysluplné práci, kterou ocení jak klient, tak firma. Jsem opravdu rád, že se nám to daří a rosteme díky tomu raketovým tempem.

Nehledáme lidi, kteří nemohou najít práci. Hledáme lidi, kteří se chtějí realizovat, chtějí se opřít do smysluplné práce, zažít v práci vzrušení a pozitivní energii. Takové lidi přesně hledáme.

 

Tento rok jsme zdvojnásobili obrat a expandujeme do zahraničí, proto hledáme nové kolegy, které rozšíří kvalitní služby Pixelmate. Hledáme lidi hlavně na tyto pozice:

 

Sales

Account/projekt manažery

Mobilní vývojáře

Webové vývojáře a serveraře

Kvalitní grafiky a designéry

 

V náboru nám určitě může pomoci personální agentura, ale to nechceme. Chci se s každým novým kolegou v práci poznat osobně, zeptat se ho, co od pracovního života očekává, jak by měla vypadat jeho vysněná práce a maximálně mu takovou práci dopřát. Je pro nás důležité, aby se u nás noví kolegové cítili dobře a nebáli se s námi sdílet své nápady, jak řešit různé situace a jak být ještě lepší.

Na začátku jsme chtěli vytvořit místo, kam lidé nebudou chodit jako do práce, odsedět si to, bez úsměvu a emocí. To se nám právě díky skvělému týmu lidí daří a za to patří velké díky každému členovi naší firmy.

 

Matyáš Mandík - CEO Pixelmate

 

Jdeš do toho?

Vykašli se na CV a pošli nám ukázku své práce na career@pixel-mate.com. A místo motivačního dopisu nám napiš, co tě baví a co by sis chtěl zkusit naprogramovat. Více informací o nás najdeš na pixelmate.cz.

 

Těšíme se na tebe!

Pixelmate

Pixelmate - pomáháme firmám a start-upům budovat nové projekty.

Jsme Pixelmate a zaměřujeme se převážně na spolupráci se startupy. Kromě toho vyhledáváme zajímavé projekty, na kterých se můžeme vyřádit.

Máme to obří štěstí, že jsme se sešli jako parta snílků, pohodářů a dříčů. Společně máme našlápnuto k dosažení velkých věcí. Za těch pár let co existujeme, úspěšně porážíme velké korporáty skvělým designem a kvalitními projekty, ať už jde o weby nebo mobilní aplikace.

 Chceme se dál obklopovat snílkama, dříčema, pohodářema. Přijď si mezi nás na chvíli sednout a poznat se, třeba si budeme rozumět. :)

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku