Office Manager Aktuální

Internet Praha Josefov s.r.o
Prague 1
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Internet Praha Josefov s.r.o hledá komunikativní a organizačně schopnou osobnost na pozici Office Managerky a asistentky obchodního týmu.

Pracovní náplň:

  • Zajištění chodu kanceláře a administrativa
  • Komunikace s úřady, dodavateli a zákazníky
  • Organizace firemních akcí
  • Správa financí
  • Podpora obchodního a realizačního týmu
  • Zlepšování interních procesů, uspořádání a chodu firmy

Požadujeme:

  • AJ komunikativně
  • Velmi dobrou znalost MS Office a GoogleDocs
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, proaktivitu

Nabízíme:

  • Pestrou pracovní náplň
  • Prostředí rychle se rozvíjející společnosti s mladým kolektivem
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office

Termín nástupu: ihned

Místo výkonu práce: Praha 1

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte zaslat své CV společně s motivačním dopisem.

Naše společnost se zabývá poskytováním telekomunikačních služeb v oblasti Prahy - Josefova, Starého města a Malé strany.