.NET MVC Developer Aktuální

Designeo
Praha 8
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Sháníme schopného .NET Developera na dlouhodobý projekt pro Plzeňský Prazdroj, kde nás čeká velké rozšíření systému pro evidenci a workflow smluv (více podrobností rádi sdělíme osobně).

Pracujeme na různorodých projektech pro české i zahraniční klienty. V .NET týmu spolupracujeme například s Plzeňským Prazdrojem nebo T-Systems. V minulosti jsme vyvíjeli také aplikaci pro Škoda Auto a interní systémy pro Globus ČR nebo Makro.

Vyvíjíme zejména interní aplikace pro správu smluv, dokumentů, faktur, objednávek, workflow a schvalování, evidenční systémy pro správu klíčových firemních dat a  portálová řešení na míru.

Mmj. řešíme specifická e-commerce řešení, mobilní aplikace, různá chytrá zařízení (fotobudky, chytré stoly s RFID anténami, chytrá zrcadla).

 

S ČÍM SE U NÁS BUDEŠ SETKÁVAT?

V rámci .NET týmu jsme zvyklí používat ASP.NET MVC 5, Entity Framework 6 a MS SQL Server 2012. Pro verzování kódu používáme GIT, pro správu úkolů používáme upravený Redmine nebo Trello. Mimo to občas využijeme něco hotového a ověřeného - osvědčily se nám zejména komponenty od společnosti Telerik. Občas zavadíme i o Sharepoint 2010, ale pomalu se ho zbavujeme.

 

CO BYS MĚL MÍT?

 • znalost webového vývoje c# .net, preferujeme ASP.NET MVC

 • znalost MS SQL, EF nebo alespoň jiného ORM

 • znalost JavaScriptu, jQuery výhodou, znalost Telerik Kendo ještě větší výhodou

 • znalost HTML a CSS výhodou, zejména pak Bootstrap CSS

 • znalost GITu nebo alespoň jiného verzovacího systému

 • práce v týmu výhodou

 

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

 • Dobré mozky umíme ocenit, jak vlídným slovem tak finančně (50.000 - 80.000 Kč).

 • Podporujeme vzdělávání, takže rádi přispějeme na školení nebo zajímavou konferenci.

 • Flexibilní pracovní doba je pro nás samozřejmostí.

 • Pracujeme jako tým a navzájem se podporujeme. Máme nadšení pro vývoj a baví nás to, takže můžete očekávat spoustu zapálených technických diskusí ať už v kanceláři, nebo na nějaké společné akci.

 • Místo v prostorné klimatizované kanceláři 3 minuty od metra Kobylisy, kde je postaráno o tvé pohodlí.

 • Ráno si můžeš nastartovat mozek skvělou snídaní

 • Teráska zase nabízí romantické východy a západy slunce, načerpáš kyslík a obnovíš duševní rovnováhu.

Když potřebujeme úplně vypnout, zahrajeme si fotbálek, zalítáme s dronama, zajdeme na laser game, nebo soupeříme v tekkenovi.

 

JAKÝ BUDE TVŮJ DEN?

Jestli potřebuješ vědět více info, domluv si s námi schůzku, rádi pohovoříme u dobré kávy. Ideálně pošli seznam projektů, na kterých ses podílel, CV/Linkedin, ukázky tvé práce, zkrátka co máš pošli, nebo to společně projdeme na schůzce..
 

Designeo

Designeo

Vyvíjíme webové portály, mobilní aplikace, smart device aplikace a pouštíme se do nových výzev na poli digitálních technologií.

Jsme tým zkušených vývojářů a konzultantů, fungujicí již více než 6 let. Fungujeme v přátelském duchu a spojuje nás nadšení pro technologie a projekty na kterých pracujeme.

Pracujeme na zajímavých a různorodých projektech pro české i zahraniční klienty. Vyvíjíme zejména složitější webové nebo mobilní aplikace - např. interní aplikace pro správu smluv, dokumentů, faktur, objednávek, různá workflow a schvalování, evidenční systémy pro správu klíčových firemních dat, portálová řešení na míru, specifická e-commerce řešení mobilní aplikace, vytváříme různá chytrá zařízení, jako jsou fotobudky, chytré stoly s RFID antenami, chytrá zrcadla apod.

Pomáháme našim zákazníkům dělat dobře jejich byznys. Máme rádi, když věci fungují jak mají, jsou jednoduché a přináší užitek - to se také snažíme přenést na naše projekty. Klientům předáváme naše zkušenosti a znalosti. Neustále se vzděláváme a zdokonaujeme v oblasti vývoje - není to jen práce, je to náš lifestyle.

Základním principem je u nás svoboda, žádné struktury ani složitosti. Máme několik vývojových týmů a pár projekťáků a konzultantů, kteří se starají o produktivitu vývojářů a o blaho klienta. Na vše dohlíží náš Principál. Jsme dobrá parta, kde se navzájem vzděláváme, podporujeme a bavíme.. Jako tým pracujeme v přátelském duchu, pracujeme na sobě, stále objevujeme nové věci a dáváme lidem v týmu příležitost makat na tom co je baví a brousit svoje silné stránky.

CO U NÁS NAJDEŠFlexibilita

Pracujeme, kdy a kde je potřeba. Z kanclu, z domova, ve dne, v noci, na terásce, v parku, v posteli...Zázemí

Plně vybavené kanceláře jen 3 minuty od metra s velikou terasou určenou k našemu venčení.Pohodový kolektiv

Tým plný mladých vývojářů má za následek až nebezpečně vtipnou a pohodovou atmosféru.Osobní rozvoj

Vzděláváme se, jak to jen jde. Rozhodně ti nebudeme bránit ve studiu, naopak, podporujeme ho.Používej co chceš

Apple, Android, Windows, Linux... Používej to, co tě dělá šťastným.Xbox, fotbálek, šipky

Své mozky uvolňujeme u pořádného zápasu NHL, jízdy v GTA 5 nebo u stolního fotbálku.Kvalitní káva

Bez pravidelného přísunu exkluzivní etiopské a brazilské kávy bychom toho moc neudělali.Grilovačky

Jsme gurmáni a muži/ženy činu. Kladení masa na rozžhavený gril při západu slunce je to, co chcete zažít.Nadšenci

Naše práce je náš styl života a prostě nás baví. Děláme na zajímavých projektech a děláme to rádi.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku