Frontend Kodér v Olomouci Aktuální

ESMEDIA Interactive s.r.o.
Olomouc
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Internship

Hledáme šikovného frontend kodéra v Olomouci

HTML5 / CSS3 / JS / Bootstrap / LESS

 

Už 20 let sbíráme zkušenosti s vývojem a provozem eCommerce projektů pro klienty z ČR i zahraničí. Nejsme studená korporace z officehousu ani nejistý Startup. Jsme stabilní rodinná firma s dvanácti zaměstnanci a partou dalších externích specialistů.

 

Aktuálně děláme např. pro Kofolu, Lionsport, Husky CZ, Globus CZ, Fortys Pizza, Štrbské pleso, Hugo Boss, Sigmu Olomouc, krajské úřady, velké nemocnice a spoustu různých eshopů, webů a online kampaní.

 

Pořád se učíme, školíme se  a pravidelně obnovujeme naše Google Partner certifikace pro pokročilou datovou analytiku i PPC kampaně. Nebojíme se SEO a po letech už víme, co opravdu funguje a co ne. We communicate and study in English.

 

Kolegové, kteří se v týmu osvědčí, mají trvale k dispozici svůj firemní vůz, flexibilní pracovní dobu a další benefity. Samozřejmostí jsou i prvotřídní hardware/software podmínky k práci a odborná školení. Užíváme si free drinky od Kofoly, free kafe a další příjemné maličkosti. Sedíme v historickém centru Olomouce, maximálně po čtyřech v jedné místnosti, v pohodovém pěším dosahu všech obědáren :)

 

Jestli máš chuť se přidat, nebo to alespoň zkusit, nebo si ještě nejsi jistý a chceš vědět víc, volej 733767769 nebo piš na ahoj@esmedia.cz a nezapomeň přibalit i CV a pár ukázek tvé práce.

 

Těšíme se na tebe!

ESMEDIA Interactive s.r.o.

Baví nás vývoj smysluplných eCommerce řešení na míru. Umíme se postarat i o jejich bezproblémový provoz, analytiku a rozvoj pro reálné výsledky. K trendům, technologiím a know-how přidáváme i další důležitou ingrediaenci, 20 let zkušeností...

Mezi aktuální klienty patří třeba skupina Kofola, Husky v CZ i Polsku, Slovensku, Maďarsku, největší distributor adidas v ČR Lionsport.cz, celostátní síť pizzerií Forty's Pizza, Italský startup Locals4friends.com, destinační marketing Štrbského plesa, krajské úřady v Olomouci, ve Zlíně a mnoho dalších na https://esmedia.cz.

Pečujeme o stabilní portfolio klientů, většinou velké firmy a organizace z ČR, Slovenska, ale i z Německa, Itálie,  Polska nebo Bruselu. Kromě práce pro klienty rozvíjíme i několik vlastních e-commerce projektů, které se mají čile k světu.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku