Integrační vývojář Aktuální

NOTIX, s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Víš, že velká česká banka nebo pojišťovna má klidně i přes 600 různých IT systémů? Víš, jak důležité je, aby si tyto systémy mezi sebou vzájemně povídaly? Přesně tak, životně důležité!

Pokud tě svět integrace zajímá, baví tě programovat a přemýšlet v širších souvislostech, pojď se přidat k našim integračním specialistům. Obecné postupy i specialitky integračního vývoje tě naučíme.

Našlápni svou kariéru v IT v integračním týmu!

Získáš odpovědnost, variabilitu úkolů a možnost kariérního růstu, tedy naučíš se s nejnovějšími enterprise nástroji moderní doby. Rádi Tě doučíme, vše s čím jsi se ještě nesetkal.

Co u nás získáš?

Skvělý otevřený kolektiv, dovolenou navíc, kurzy angličtiny, interní školení a inovační centrum pro všechny, sick-days, zajímavé firemní akce...

V Notixu máme netradiční benefity (možnost vybrat si benefit dle vlastních představ a zájmů, notebook a telefon je samozřejmostí). Zakládáme si na osobním přístupu a pružná pracovní doba je u nás standard.

Co budeš dělat?

  • Vyvíjet na některé z enteprise integračních platforem jako je IBM Integration Broker a Oracle Service Bus nebo na open source produktech jako Apache Camel
  • Pracovat společně v týmu fajn kolegů, přebírat vstupy a předávat výstupy. 

Měl bys umět:

  • Základy moderních programovacích jazyků (Java, .NET, Ruby, atd.) nebo strukturované dotazovací jazyky (SQL, PL/SQL).
  • Pracovat v týmu, a to jak u nás, tak u zákazníka.

Výhodou je základní znalost UML – zejména znalost sekvenčních a aktivity diagramů. Javu taky aktivně využijete.

Začátečníci i zkušenější "ITáci" jsou vítaní!

Rádi Tě doučíme, vše s čím jsi se ještě nesetkal.

Těšíme se na vaše životopisy!

NOTIX Team

NOTIX, s.r.o.

JSME IT SPOLEČNOST, KTERÁ NABÍZÍ EXPERTNÍ ZNALOSTI A OSOBNÍ PŘÍSTUP.

NOTIX založili zkušení IT odborníci, díky potřebě dělat věci srdcem. Jsme hrdí, že jsme trochu jiní. Neděláme všechno, ale jsme dobří v tom, co děláme. Jednáme na rovinu, vážíme si lidí a nechceme být anonymní. Spolupráci stavíme na vzájemné důvěře, spolehlivosti a přiměřenosti. Věříme, že tak lze budovat a udržovat dlouhodobě vyvážený vztah, který má největší přínos pro klienta i dodavatele. 

Co by vás mohlo zajímat?