Integrační vývojář Aktuální

NOTIX, s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Korporátní procesy u nás nenajdete, zato netradiční benefity ano (možnost vybrat si benefit dle vlastních představ a zájmů, ntb, a tel. samozřejmostí). Zakládáme si na osobním přístupu a pružná pracovní doba je u nás standard.

Našlápněte svou kariéru v IT v integračním týmu!

Získáte odpovědnost, variabilitu úkolů a možnost kariérního růstu, tedy naučíte se s nejnovějšími enterprise nástroji moderní doby. Rádi Vás doučíme, vše s čím jste se ještě nesetkali.

Co u nás získáte?

Skvělý otevřený kolektiv, dovolenou navíc, kurzy angličtiny, interní školení a inovační centrum pro všechny, sick-days, zajímavé firemní akce...

Co budete dělat?

  • Vyvíjet na některé z enteprise integračních platforem jako je IBM Integration Broker a Oracle Service Bus nebo na open source produktech jako Apache Camel
  • Pracovat společně v týmu fajn kolegů, přebírat vstupy a předávat výstupy.

Měli byste umět:

  • Základy moderních programovacích jazyků (Java, .NET, Ruby, atd.) nebo strukturované dotazovací jazyky (SQL, PL/SQL).
  • Pracovat v týmu, a to jak u nás, tak u zákazníka.

Výhodou je základní znalost UML – zejména znalost sekvenčních a aktivity diagramů. Javu taky využijete.

Záčátečníci i zkušenější "ITáci" jsou vítaní!

Rádi Vás doučíme, vše s čím jste se ještě nesetkali.

Těšíme se na Vaše životopisy!

NOTIX Team

JSME IT SPOLEČNOST, KTERÁ NABÍZÍ EXPERTNÍ ZNALOSTI A OSOBNÍ PŘÍSTUP.

Naše firma není další z řady velkých software-housů se striktní korporátní organizací. Jsme firma, která bude vždy postavená na tom, že bude pouze tak velká, aby její spolupracovníci měli šanci znát jeden druhého. Spolupráci stavíme na vzájemné důvěře, spolehlivosti a přiměřenosti. Věříme, že tak lze budovat a udržovat dlouhodobě vyvážený vztah, který má největší přínos pro klienta i dodavatele. Tomu, co děláme, opravdu rozumíme. Naše kompetence stavíme na lidech a dlouholetých zkušenostech získaných z řady projektů. Svědčí o tom množství jejich referencí a získaných certifikací.