Front-end Developer - klienti ze Silicon Valley Aktuální

WDF
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Již od roku 1999 sbíráme zkušenosti nejen ve vývoji a provozu webových a  mobilních aplikací pro klienty z ČR i zahraničí. Nejsme těžkopádná korporace ani nový nejistý Startup. Jsme stabilní firma s atraktivní kanceláří v centru Prahy.

Hledáme nové členy týmu - front-end developery, kteří se chtějí podílet na řešení opravdových technologických výzev ve vývoji globálních aplikací. Hledáme někoho, kdo bude navrhovat a programovat uživatelská rozhraní, která zpřístupní naše aplikace jejím uživatelům.

Můžeš se podílet jak na vývoji aplikací pro startupy ze Silicon Valley, tak i na zajímavých projektech pro klienty z UK, Norska, Malajsie a samozřejmě ČR. Nástup je možný ihned na full-time pracovní poměr nebo na ŽL.

Pošli nám své CV, stav se u nás na kafe - seznamíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel a nastartujme vzájemnou spolupráci!

Koho hledáme?

Zodpovědného kolegu, se kterým se budeme rádi setkávat v práci i mimo ní a který nám pomůže nejen rozvíjet stávající projekty, ale bude přinášet i nápady do nových projektů. Můžeš, ale ani nemusíš, být v kontaktu s klientem nebo spolupracovat s naší pobočkou v Oslo nebo San Franciscu - záleží  jen na Tvých ambicích.

Budeš se podílet na vývoji aplikací a členem produkčního týmu se zaměřením na javascript, reactjs, react native, reduxjs, výhodou typescript.

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem

  • práci v přátelském a rozmanitém kolektivu

  • prostor pro odborný a kariérní růst

  • práci zejména na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou

  • home office a sickdays po zapracování a podle dohody

  • kvalitní kávu, občerstvení - snídaně a svačiny během pracovní doby, grilovačky, narozeninové dorty

  • možnost navštěvovat fitness a cvičit s osobním trenérem

  • mobil s neomezeným voláním a SMS vč. 12/20 GB dat

  • moderní kancelář v centru Prahy u metra Karlovo nám a Národní třída

 

Jestli se chceš přesvědčit na vlastní oči mrkni na náš Instagram, kde najdeš fotky ze zákulisí, grilovaček a společných snídaní, nebo se mrkni na naši práci na Facebooku.

Pokud Tě nabídka zaujala pošli nám své CV společně s portfoliem projektů a stav se u nás na kafe. Seznamíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel - nastartujme vzájemnou spolupráci!

WDF

Jsme digitální agentura se sídlem v Praze a pobočkami v San Franciscu a Oslu. Podílíme se na aktuální expanzi digitálního světa. Jsme specialisté na digitální design, vývoj a marketing, kteří přeměňují myšlenky a obchodní požadavky na digitální řešení. A vždy hledáme nové výzvy. Nastartuj vzájemnou spolupráci a přidej se k nám !

Naše kancelář je místem, kde se vytváří digitální svět. Jsme kreativní tým s čerstvými nápady, spojenými s inovacemi a nejnovějšími technologiemi. To je to, co potřebujete k vytvoření ohromující webové stránky s intuitivním designem nebo špičkovými aplikacemi spojenými s úspěšným marketingem. Nespočet úspěšně dokončených projektů a ocenění, které jsme získali, mluví o kvalitě naší práce. A nemáme v úmyslu zpomalit.

Co by vás mohlo zajímat?