Vývojář front-end nebo back-end pro marketplace NejZóna / NejŘemeslníci Aktuální

NejZóna.cz
Praha
Zaměstnanec
Externě, Full-time, Internship, Part-time

Hledáš změnu?

Už Tě nebaví byrokracie v korporaci? Zvládáš front end nebo back-end webový vývoj? Máš chuť se učit nové věci, technologie, postupy? Máš chuť do práce? Baví Tě dělat na něčem smysluplném? Ve fajnovém a přátelském kolektivu?

Tak pojď pracovat s námi na inovativní, zajímavé webové službě, která má už statisíce uživatelů a stále roste.

Hledáme vývojáře, který by s námi pracoval na webu NejŘemeslnici.cz. To, co vidíš na webu je jen nepatrná část našeho systému. Hlavní kouzlo je skryto v back-endu, kde neustále zlepšujeme systém tak, aby celý marketplace fungoval co nejefektivněji. Bude se Ti to určitě líbit a budeš překvapen, co vše systém umí. 

Hledáme lidi, kteří chtějí pracovat v na front-endu (Javascript, HTML, CSS, React), Ruby on Rails, nebojí se věci zjednodušovat a vždy přemýšlí, jak bude výsledek působit na uživatele-zákazníka. Důležitá je všestrannost technologická (webový front-end, back-end s MySql) i chuť přemýšlet o businessu a navrhovat efektivní řešení (střevo pro design).  Rails nejsou podmínkou, pokud máš mozek programátora a zkušenost s jinými webovými technologiemi, naučíš se je rychle. Procesem přechodu z PHP nebo Javy do Ruby on Rails prošlo několik kolegů a byli nadšeni. Vsadíme se, že budeš i Ty. ;-)

Pořád zkoušíme i nové cesty. Teď bychom třeba rádi vyzkoušeli, jak nám může pomoct Machine Learning. Jak vědět z interakcí firmy, zda bude úspěšná či nikoliv dřív, než nám to řeknou "tvrdá data". Také víc děláme s mobilními technologie. Pracujeme na designu a implementaci mobilních stránek tak, aby reakce našich firem zákazníkům létaly rychlostí blesku. A mnoho dalšího...

Zaujali jsme Tě? 

Pochlub se tím, co jsi udělal a na co jsi hrdý! Těšíme se na Tebe! 

NejZóna.cz

NejZóna je marketplace služeb založený na referencích a chytré analytice.

NejZóna je inovativním on-line tržištěm, které přináší zákazníkům výběr firem podle jejich hodnocení a pro podnikatele funguje jako zdroj zakázek a ověřená prezentace jejich kvality. 

Zavedená služba NejŘemeslníci je součástí NejZóny. 

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku