Tester/Testerka Aktuální

INVENTI Development s. r. o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Jsme INVENTI - česká softwarová společnost působící na trhu od roku 2011. Aktuálně chceme posílit náš tým v Praze. Pokud se chceš prací bavit stejně jako my (ne se jí jen živit), pak jsme možná to, co hledáš.

O co se jedná?

    •    Máš chuť růst? Chceš na sobě pracovat? Věř, že u nás budeš mít dostatek příležitostí.

     •    Rád poznáváš nové nebo zažité technologie do hloubky?
     •    Chceš být součástí pohodového týmu , kde výsledky jsou důležitější než vykazovaný čas?

Náplň práce:

     •    Tvorba testovacích scénářů, příprava testů a definice testovacích případů, definice testovacích podmínek, exekuce testů, spolupráce s vývojovým a analytickým oddělením

     •    Vedení malého týmu testerů, kontrola prováděných testů a jejich výsledků, vyhodnocování závažnosti incidentů

Jak si tě představujeme?

     •    Praktické znalosti v oblasti testování, testovací přístupy

     •    Základní znalost HTML, SQL, relační databáze

     •    Schopnost analytického myšlení a analytické dedukce

     •    Schopnost pochopení celkové funkcionality napříč systémem

     •    Samostatnost

Výhodou je:

     •    Zkušenost s automatizovaným testováním

     •    Základní znalost Java

     •    Orientace v IT technologiích

Co Ti můžeme nabídnout?

     •    Osobnostní a profesní rozkvět - záleží jen na tobě jak se budeš chtít posouvat

     •    Flexibilní začátek a konec pracovní doby

     •    Vzdělávací kurzy, školení, workshopy

     •    Zdravotní volno/sickday

     •    Možnost občasné práce z domova

     •    Firemní akce

     •    Profesní/osobní kouč

     •    Mobilní telefon, notebook

Máš pocit, že jsi naše krevní skupina?

Ozvi se a přidej se k nám do party!

Těšíme se na tebe.

    Kdo jsme a proč právě my? Protože jsme upřímní, na nic si nehrajeme a jako celek tvoříme skvělý tým!

    Jsme Inventi a prací se bavíme i živíme najednou. Děláme věci s nadšením a úsměvem. Zakládáme si na vztazích, upřímnosti a osobním rozvoji.

    Řídíme se dle našeho motta: It's about the people. Všechno je totiž o nás. O lidech.

    Vyvíjíme software, vylepšujeme aplikace, testujeme vše co se dá otestovat, baví nás startupy a proto je pomáháme rozjíždět. Jdeme s dobou a proto si hrajeme i s virtuální realitou.

    Vzdělávání, osobnostní a profesní rozkvět každého Invenťáka a vzájemná komunikace jsou u nás ve firmě na prvním místě.

    Prostě nejsme jen obyčejní "Ajťáci".