Embedded SW Developer C++ Aktuální

Angee
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Místo: Praha

Angee vyvíjí inteligentní zabezpečnovací systém do domácnosti, který je řízený cloudem. V Angee se neustále učíme od našich zákazníků - lépe chápat jejich potřeby - zároveň sledujeme a experimentujeme s možnostmi nově vznikajících technologií,a hledáme takový průsečík, který umožňuje vznik maximálně praktických řešení. Chceme uživatelům poskytovat služby - Angee Home Security je pouze začátek. Tento první produkt společnosti byl úspěšně představený v rámci kampaně na Kickstarteru, kde vybral více než 13 milionů korun a bude uveden na US trh v průběhu Q3 2017.

Sídlíme v krásné vile na Rašínově nábřeží, kde máme kromě inspirativních prostor, vlastní zahradu, hernu či bar a ovoce, zeleninu a jiné dobroty k dispozici all day every day. Do našeho týmu nehledáme jen kolegu, ale i parťáka, který si s námi zahraje přes den Xbox, zajde na squash či procházku po Vyšehradě a večer na pivo k Náplavce. Work hard play hard.

Požadavky:

 • znalost datových struktur a všeobecné algoritmizace
 • schopnost vytvářet objektově orientované návrhy
 • dobrá znalost C ++ (basic C)
 • zkušenost s vícevláknovým programováním

Výhodou:

 • znalost síťových protokolů a technologií (TCP / UDP, REST, JSON, protokol buffers, MQTT, atd.)
 • znalost Linuxového prostředí
 • zkušenosti s vedením softwarového týmu
 • zkušenosti s programováním audio / video vstupu / výstupu na Linuxu (jack, v4l, SIP atd.)
 • znalost GIT, Docker, cmake
 • povědomí o zabezpečení přenosu a uchování dat
 • základy Python, Bash 

Do našeho týmu plného silných a unikátních osobností - hledáme kreativních a zvědavých lidí, kteří hledají skutečnou výzvu a mají ambice se s námi poprat s hráči světové špičky, kteří se dnes na technologickém trhu pohybují. Neváhej se nám ozvat a přijď se promluvit s naším CEO Tomášem a CTO Rostislavem - my Ti rádi řekneme více.

Angee

Angee je projekt s velkými ambicemi. Nevyrábíme produkty pro zákazníky; děláme je pro lidi, na kterých nám záleží - a tím je dáno i to jakým způsobem produkt vyvíjíme. Dialog s uživateli je pro nás klíčový.

Jsme skvělá parta mladých nadšených lidí,kteří věří, že jsou společně schopni něco na světě změnit a po sobě zanechat. Ve skutečnosti jsme každý docela jiný, ale co nás spojuje je zájem se učit nové věci a vytvářet něco nového a smysluplného.

Úkolem Angee je pomoci lidem jednoduše zabezpečit jejich domovy a zůstat v kontaktu se svými blízkými. V září 2015 jsme s funkčním prototypem šli na Kickstarter, kde jsme vám prodali více než 1600 produktu z více než 60 zemí světa, dosáhli jsme tak prvního velkého milníku. V současné době usilovně ladíme klíčové detaily celého řešení Angee a připravujeme se na vstup na americký trh.

Ve vývojovém týmu je nás momentálně přibližně 20 – každý z nás je zodpovědný za konkrétní část vyvinutého řešení, společně tak pracujeme na cloud, embedded software, mobile, hardware a firmware části, kterou už dnes outsourcujeme od výrobce GoPro - Skylight Imaging. Mozkem našeho systému je cloudové řešení - umožňuje nám sběr a vyhodnocování informací z domácností, na základě kterých můžeme vylepšovat fungování produktu, ale také audio / video přenos, ovládání pomocí hlasu a připojení k dalším službám na internetu.

Angee sídlí v Praze, v prostorách krásné vily na Rašínově nábřeží, kde máme nejen úžasné prostory ale i vlastní zahradu, bar, hernu, výhled na Vyšehrad a Náplavku co by kamenem dohodil.

Pokud hledáš novou výzvu, máš ambici být nejlepší v tom co děláš a chceš se přidat do skvělého týmu, tak neváhej a ozvi se - viz naše aktuální pozice!

Co by vás mohlo zajímat?