Client support Aktuální

Etnetera a.s.
Praha 7
Zaměstnanec
Full-time

Koho hledáme a co budeš dělat?

Hledáme neohroženého oddaného bojovníka, který se nezalekne drsné mašinérie korporátních struktur na straně klienta, ani temných vod specifikace uživatelských požadavků.

Jako součást našeho teamu se budeš podílet na rozvoji aplikací našich významných zákazníků, které dlouhodobě spravujeme a rozšiřujeme. V Etneteře jsou pro nás vztahy na prvním místě. O to samé se snažíme i s našimi klienty, s nimiž bys byl/a v úzkém kontaktu a spolupracoval/a na vymýšlení individuálních řešení objevených problémů a sestavování business specifikace menších změnových požadavků.

Bližší popis pozice

  • ze společné diskuze s klienty, vývojáři a analytiky vytváříš návrhy nových změn a oprav,
  • navržené změny rozděluješ na dílčí úkoly, které deleguješ vývojářům a dalším kolegům, tyto činnosti zastřešuješ a dohlížíš na jejich plnění,
  • výše zmíněnou práci organizuješ v systému JIRA,
  • klientské změny drobného charakteru řešíš samostatně (pracuješ v redakčním systému nebo děláš základní úpravy v HTML - což nepožadujeme, ale je to výhodou ;-) ),
  • někdy budeš spravovat uživatelské účty, hesla a aktualizovat uživatelskou dokumentaci.

Požadujeme

  • dobré komunikační schopnosti,
  • základní přehled o tom, jak fungují webové aplikace a jejich vývoj,
  • organizační schopnosti a samostatnost,
  • odpovědnost a chuť učit se novým věcem,
  • analytické myšlení
  • týmového ducha
  • proklientský přístup
  • znalost angličtiny slovem i písmem výhodou.

Co Ti nabízíme?

  • To nejlepší zázemí a všudypřítomnou možnost volby. Polohovací stůl, pokud neposedíš. Značku a model svého notebooku si vybereš sám. Služební telefon s hrazeným tarifem. Kromě výplaty dostaneš i stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů podle tvého výběru: příspěvek na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo penzijní připojištění. Káva a nápoje zdarma jsou samozřejmostí.
  • Jedinečnou kulturu. Čeká tě přátelský kolektiv a neformální prostředí. Pokud budeš mít něco na srdci, můžeš to kdykoli probrat s teamleaderem, ředitelem nebo zakladateli Etnetery. V kanceláři nebo u piva.
  • Sdílení know-how a vzdělávání se. Pravidelně míváme TechLunch, během kterého nad pizzou diskutujeme o nových trendech v návrhu aplikací jak na backendu, tak na frontendu. Zapojit se také můžeš do různých zájmových skupin nebo interních soutěží, které se věnují třeba virtuální realitěIoT, 3D tisku nebo Continuous delivery.
  • Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku. Náš HUB připomíná kavárnu. Chceš si vyčistit hlavu? Jdi přes oběd běhat do Stromovky nebo si zacvič v malé tělocvičně. K té nabízíme i sprchy, kolárnu a skříňky.
  • Zábavu mimo práci. Pokud tě sportovní aktivity moc neberou, nabízí se spousta kulturních a potkávacích akcí v rámci týmů i celé firmy.

Zaujali jsme tě? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám. Určitě ti odpovíme!

Etnetera a.s. vyvíjí a provozuje technologicky inovativní projekty v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Etnetera je hrdým členem Etnetera Group. V případě zájmu o spolupráci, se na vás těšíme u nás v Holešovicích nebo pište na vitej@etnetera.cz.

Tvoř & Boř

Zbourej stereotypní představy o programátorech. Nabízíme ti kreativní práci, která má smysl.

Sex & Drogy

...Ti v pracovní době nenabídneme. Přesto zažiješ rock'n'roll. Zapomeň na příručky procesního řízení a korporátní styl jednání.

Učit se & Učit se & Učit se

Pro vývoj používáme open source řešení. Znalosti sdílíme mezi sebou i v komunitách. Inovujeme, abychom ustáli změny trendů na trhu.

Dort & Třešnička

Nestačí nám splnit zadání. Klienti si váží důležitých detailů, které k výsledku přidáváme. Zrealizuj s námi svoje nápady.

Smích & Hřích

Ironie, sarkasmus, politicky nekorektní humor? O pravidelný přísun hříšné zábavy se stará náš politruk Pajda. Podívej se na náš YouTube kanál!

Klient & Ty

Budujeme dlouhodobý vztah s klientem. Stojíme mu po boku, když lítají třísky. Sedíme u něj část své pracovní doby.

Multi & Kulti

Protože nemáme genderové, rasové, národnostní, sexuální, náboženské ani jiné předsudky, je náš kolektiv přepestrý.

Home & Office

Píchačky u vchodu nehledej. Tvá pracovní doba závisí na dohodě s týmem. Užij si volnost a důvěru od první chvíle.

Běh & Naboso

Přijeď do práce na kole nebo se pojď před obědem proběhnout. Fandíme sportu i chození naboso. Netrap se v kravatě a polobotkách.

#zmrdfree