Javista & Ičař Aktuální

Anywhere s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Pracuješ na IČO ale nebaví tě neustále shánět nové projekty? Chápu jsi vývojář, ne obchodník. Přidej se k Anywhere a my budeme ty nejlepší projekty hledat pro tebe. Ty si jenom vybereš, který projekt se ti líbí a za jakých podmínek chceš pracovat.

Pokud se ti můj návrh líbí prosím pošli mi životopis.


Pro lepší představu o projektech následuje stručné představení našeho nejaktuálnější projektu pro bankovní sektor.

Co budeš dělat?

Budeš vyvíjet nástroje online akvizice nových klientů. Ovšem nebudeš v tom sám. Tomuto tématu se věnuje celý tým, kterého budeš součástí. Je vedený zkušeným seniorním java vývojářem a product ownerem, tým funguje agilně a dodávky probíhají ve sprintech. Jako člen týmu budeš patřit také do tribu, který ovlivňuje prioritizaci činností.

Co od tebe očekáváme?

Aby ses mohl stát součástí týmu potřebuješ ovládat pár standardních technologií jako Java 8, Spring nebo Hibernate, SQL nebo HQL, Git a Maven. Určitě máš zkušenost i s dalšími technologiemi, ze kterých využiješ především SOAP, REST, Microservices. Pokud umíš i UCD a Jenkis budeš oblíbenec týmu hned po příchodu. Avšak budu ráda, když mi pošleš CV i když některou z výše uvedených technologií nejsi zvyklí používat, přeci jenom je jich hodně a věřím že jsi učenlivý.

Co za to dostaneš?

Získáš od nás práci na plný úvazek, kterou můžeš vykonávat jako zaměstnanec i jako konzultant na IČO. Pružnou pracovní dobu s možností home office. Prostor pro seberealizaci, rozšíření znalostí a možnost odborného i kariérního postupu. Získáš benefity jako 5 týdnů dovolené, sick days atd. 

V čem je tedy výhodnější spolupráce s Anywhere? O své konzulatanty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech. Pořádáme pravidelné měsíční setkávání se všemi konzultanty, budeš mít tedy možnost prodiskutovat svou práci s dalšími Java developery „zvenku“. Díky širokému portfoliu projektů, je možné přestoupit na jiný v případě, že ti nebude vyhovovat. Zároveň ti před koncem projektu nabídneme nové projekty, takže práce budeš mít vždy dostatek.

Příliš se nerozmýšlej a pošli mi životopis.

Anywhere s.r.o.

Anywhere s.r.o., je předním dodavatelem v oblasti softwarových řešení, certifikovaných IT školení a vlastním startupem - ADAM. Spolupodílíme se na vývoji klíčových core business aplikací pro nejvýznamnější české společnosti.

Společnost Anywhere s.r.o., se sídlem v Praze, zabývající se dodáváním softwarových řešení, certifikovanými IT školeními a naším startupem ADAM - v oblasti vývoje mobilních aplikací. 


Disponujeme více jak 60-ti kvalifikovanými pracovníky, vlastním vývojovým centrem, autorizovaným školícím střediskem, poskytujeme služby v rámci Apple Authorised Training Centre a Apple Authorized Systems Integrator.

Za dobu své existence 18 let na českém trhu jsme získali více než 700 klientů. Odborní konzultanti realizovali řadu projektů pro významné finanční a obchodní instituce, přední společnosti z oblasti průmyslu, telekomunikací, dopravy a státní správu.

V rámci našeho startupu - ADAM vytváříme aplikace pro naše klienty.

Co by vás mohlo zajímat?