Java Developer Aktuální

Anywhere s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Je pro Tebe Java denním chlebem a práci na zajímavých projektech bez těch nejlepších technologií si neumíš představit? Chceš se nadále zlepšovat, vzdělávat se a získávat certifikace z různých IT odvětví?

Tak to by tě naše nabídka mohla zajímat!

Čím Tě můžeme oslovit?

Pracujeme na vývoji klientských i interních aplikací pro zákazníky napříč mnoha odvětvími.
V tuto chvíli pracujeme například na vývoji aplikace pro analýzu a tvorbu strategií pro e-sport, internetového bankovnictví a pobočkových systémů, fraudových systémů i menších start-up projektech.
.

Co od tebe očekáváme?

Aby ses mohl stát součástí týmu potřebuješ ovládat pár standardních technologií jako Java 8+, Spring nebo Hibernate, SQL, Git a Maven. Určitě máš zkušenosti i s dalšími technologiemi, ze kterých využiješ především SOAP, REST, Microservices. Podmínkou  není znát vše, můžeš se na projektech naučit, případně od našich kolegů.

Co za to dostaneš?

Získáš od nás práci na plný úvazek, kterou můžeš vykonávat jako zaměstnanec i jako konzultant na IČO. Pružnou pracovní dobu s možností home office. Prostor pro seberealizaci, rozšíření znalostí a možnost odborného i kariérního postupu. Získáš benefity jako 5 týdnů dovolené, účast na školení, které pořádá Anywhere, apod.

V čem je tedy výhodnější spolupráce s Anywhere? O své konzulatanty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech. Setkáváme se s nimi několikrát do roka na společných akcí (grilovačka, společné vaření, laser game,...na konci roku nesmí chybět vánoční večírek).

Pokud jsme Tě jako firma zaujala, díky za zaslání Tvého CV!

Zdraví,

HR tým

Anywhere s.r.o.

Anywhere s.r.o., je předním dodavatelem v oblasti softwarových řešení, certifikovaných IT školení a vlastním startupem - ADAM. Spolupodílíme se na vývoji klíčových core business aplikací pro nejvýznamnější české společnosti.

Společnost Anywhere s.r.o., se sídlem v Praze, zabývající se dodáváním softwarových řešení, certifikovanými IT školeními a naším startupem ADAM - v oblasti vývoje mobilních aplikací. 


Disponujeme více jak 60-ti kvalifikovanými pracovníky, vlastním vývojovým centrem, autorizovaným školícím střediskem, poskytujeme služby v rámci Apple Authorised Training Centre a Apple Authorized Systems Integrator.

Za dobu své existence 18 let na českém trhu jsme získali více než 700 klientů. Odborní konzultanti realizovali řadu projektů pro významné finanční a obchodní instituce, přední společnosti z oblasti průmyslu, telekomunikací, dopravy a státní správu.

V rámci našeho startupu - ADAM vytváříme aplikace pro naše klienty.

Co by vás mohlo zajímat?