PHP/Symfony developer Aktuální

EPK Technologies
Praha
Zaměstnanec s možností získání podílu
Full-time, Part-time, Externě

Jsme malá rodinná (doslova) vývojářská firma. Živí nás zakázkový vývoj projektů (často velmi specifických) pro české i zahraniční klienty, pomocí kterého následně financujeme vlastní startupy. Pomalu přestáváme vše efektivně stíhat, proto hledáme posilu v podobě šikovného PHP vývojáře, ideálně se znalostí Symfony či jiného robustnějšího frameworku. Přesah do vývoje mobilních a frontendových aplikací je velmi vítán. Důležitější než roky komerční praxe je pro nás schopnost racionálně přemýšlet, nebát se zeptat, ani se podělit o nový poznatek s ostatními a táhnout v týmu za jeden provaz.

Co požadujeme

 • pokročilou znalost vývoje webových aplikací (typicky LAMP + Symfony, alternativně jiné technologie dle konkrétní potřeby projektu) 
 • schopnost učit se nové věci a technologie a racionálně vyhodnotit jejich vhodnost pro řešení konkrétního problému
 • analytické a systematické myšlení
 • nemít strach se zeptat, poradit nebo konstruktivně rozporovat cizí názor
 • schopnost dát gól ve fotbálku nebo mu zabránit :-)

Co nabízíme

 • velmi neformální, přátelské prostředí v rodinné firmě 
 • minimum byrokracie
 • různorodou práci v různorodých technologiích 
 • peníze, stravenky, hardware a jiné benefity (jako všichni ostatní)
 • technologické hračky pro firemní i soukromé použití (fotbálek, Xbox, VR, dron, 3D tiskárna, malé kino, ...)
 • možnost naučit se nové věci (např. vývoj 3D/GPU aplikací, online bezpečnost, hardware, nové platformy a jazyky, ...)
 • možnost jezdit poznávat nové lidi a místa, párty, koncerty a jiné akce s fotokoutkem Youbox 

V čem máme například prsty

 • Heineken City Symfony - audiovizuální monitoring aktivity na sociálních sítích v Praze
 • Čokoláda hraje - aplikace strojového vidění, syntézy a analýzy zvuku k netradičnímu účelu - přehrání jedinečné melodie z tabulky čokolády 
 • Chytré terče pro vojenské odstřelovače aneb jak poznat správný zásah padoucha na kilometr daleko
 • Youbox fotokoutek - možná jste se s ním již setkali na párty, plesu nebo jiné společenské či sportovní akci a máte hezké fotky pocházející z našich technologií 
 • Americké cybersecurity startupy - kolikrát se podaří, že se ozve bez jakékoli aktivity šéf cybersecurity Bílého domu, že by chtěl spolupracovat? Nám hned dvakrát. 
 • ewo Photometric engine - interaktivní vizualizace modulárních světelných zdrojů, kombinující všechny vizualizační možnosti webu na jednom místě 
 • Tinyga - vlastní startup zaměřený na optimalizaci dat - máme nejúčinnější kompresi běžných formátů obrázků na světě

 

EPK Technologies

Jsme malá rodinná firma, plná obětavých, přátelských a fér lidí. Jsme tým kreativních vývojářů, kteří mají rádi výzvy a zároveň pohodu a legraci. Baví nás hrát si s novými technologiemi, které volíme na základě konkrétní situace pro efektivní řešení problému, a nemáme rádi dogmata. Občas také řešíme projekty, které ostatní označí za nemožné. A řešíme je úspěšně.

Kdo jsme

Jsme malá rodinná firma, plná obětavých, přátelských a fér lidí. Jsme tým kreativních vývojářů, kteří mají rádi výzvy a zároveň pohodu a legraci. Baví nás hrát si s novými technologiemi, které volíme na základě konkrétní situace pro efektivní řešení problému, a nemáme rádi dogmata. Občas také řešíme projekty, které ostatní označí za nemožné. A řešíme je úspěšně.

Zabýváme se vývojem webových, mobilních i systémových aplikací. Baví nás vývoj interaktivních vizualizací, 3D, her a low-level aplikací. Dokázali jsme aktivitu na sociálních sítích proměnit na audiovizuální symfonii (Heineken City Symphony), čokoládu hrát hudbu (Studentská pečeť - Čokoláda hraje), zachytit zásah terče vojenským odstřelovačem, vyrábíme nejlepší fotokoutky v ČR (Youbox.cz), pomáháme českým i zahraničním startupům s technologiemi a stavíme dva vlastní. 

Co umíme

Co je zrovna potřeba dle aktuální situace. Vyznáme se ve webovém vývoji (PHP, Node.js), mobilních platformách (Android, iOS), systémových i low-level aplikacích (C++, Java, ASM). Vyrábíme také interaktivní 3D vizualizace a hry (OpenGLWebGL, Unity a Unreal engine).

Našim klientům pomáháme předcházet problémům dřív, než nastanou. Jsme zvyklí dodávat projekty "na první dobrou" - řešíme pokročilé testování (bezpečnost, výkon, funkcionalita, kompatibilita) a optimalizaci existujících projektů. Často kombinujeme rozdílné technologie dohromady pro dosažení efektivního výsledku.

Koho hledáme

Další kreativní vývojáře - nové kamarády a členy rodiny EPK, kteří umí hlavně přemýšletimprovizovat a postavit se problémům čelem. Ideálně lidi, kteří se rádi učí nové věci a technologie, baví je zlepšovat se ve stávajících, nebojí se včas zeptat na názor ostatních a dokáží se podělit o vlastní know-how a zkušenosti s týmem.

Co nabízíme

Přátelské, rodinné a neformální prostředí, malý ale vysoce efektivní tým, minimum byrokracie a dalších formálních nesmyslů, slušný hardware a jiné hračky (HTC Vive, 3D tiskárna, dron...), možnost volných vstupů na koncerty, festivaly a společenské akce, příležitost zablbnout si s fotokoutkem v kanceláři i na akcích a poznávat nové lidi.

Dále je tu možnost podílet se na nových startupechrealizovat vlastní projekty s podporou nás a našich partnerů (špičkoví designeři, obchodníci a lidé s vlivnými kontakty po celé planetě) a v neposlední řadě možnost naučit se něco nového. K tomu pravidelnou kávu, utkání ve stolním fotbálku, mrazák plný zmrzliny a samozřejmě další běžné věci jako stravenky, benefity, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova a podobně.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku