Naučíme, odměníme, pobavíme... JS (Angular included) Aktuální

COEX
Praha 8
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Javascript je jako padající roj meteoritů, nikdy nevíš, který dopadne první...

Dáváš technologie? 

  • HTML, CSS, Javascript
  • GIT
  • SASS/LESS
  • Znalost Angularu či jiného JS frameworku (AngularJS, Vue.js, React)

My nabízíme...

  • Možnost sdílet vědomosti s týmem nadšených vývojářů. Naučit se pracovat, či se řádně zdokonalit v moderním javascriptovém frameworku Angular 5, 6, 7, 8...
  • Možnost pracovat na našich vlastních startupech, pečlivě vybíraných smysluplných projektech nebo pořádných software výzvách
  • Tato jedinečná akce se odehrává v agilní startupové atmosféře buď v kanclech na metru (Palmovka) nebo z domova
  • Udržujeme si moderní stack nástrojů, jako jsou TypeScript,  GraphQL/REST, Webpack…
  • Finance odpovídající výkonu a kvalitě, participace na výsledcích firmy
  • Rozvíjející benefity a motivační bonusy

Těší se na tebe parta, která prahne po inovacích, dělá na svých či klientských projektech, parta co mění svět  a sejde se nejen u společné snídaně, ale i večer u pivka :)

 

COEX

Jsme COEX, condensed experience. Kondenzujeme zkušenosti a know-how ve vývoji online aplikací. Jsme otevřeně myslící lidé s vášní k výzvám a špičkovým technologiím. Vývoj webů e-shopů u nás nečekejte, v posledních letech si vybíráme spíše technologické výzvy a klienty nebo spíše partnery co pracují na smysluplných nebo inovativních projektech. Žijeme návrhem a vývojem softwaru na míru, snažíme se přinášet inovace do různých oborů a věci řešit efektivně a originálně. Naším pohonem je poslední roky Python/Django a Angular, ale rádi experimentujeme s novými věcmi a přístupy. Vedle klientských projektů pracujeme na vlastních startupech (viz. např. Mapotic nebo VR Booster) a jsme součástí startupové scény, fixní pracovní dobu nebo korporátní zvyky u nás tedy nečekejte.

We are COEX. Condensed experience. Established in 2006 by UI/UX designers, software developers, analysts and tech geeks. All open-minded deep thinkers, passionate about challenges and top-notch technology.
We live by custom development, bringing smart and innovative solutions, using our extensive technical knowledge gained in diverse segments.
As a progressive software company, we are a part of the start-up scene. We either founded our own projects or invested into promising ones. Not everything had a hollywood ending, but in start-up world without fails there is no success.
We also put our energy into helping a positive change in the world around us. We have helped many socially responsible projects, supporting various NGOs, art projects or schools.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku