PHP programátor pro VašeČočky.cz Aktuální

Maternia
Praha 2
Zaměstnanec
Full-time

 

 

Hledáme PHP programátory! Proč se k nám přidat?

Jsme velká firma, která vyrostla na zelené louce. I když dneska patříme k největším prodejcům kontaktních čoček v Evropě, pořád jsme parta lidí, kteří k sobě mají blízko.  

Se šéfem si budeš rozumět

Je stejně jako ty programátor a nějaký čas dokonce seděl na židli, která bude patřit tobě. Když si nebudeš vědět ze začátku s něčím rady, máš se na koho obrátit.  

Co používáme za nástroje 

PHP 7.1, MariaDB, Apache, RabbitMQ, Elasticsearch, Memcache, HTTP2, Composer, Git, GitHub, ZF 1, automatický deployment (Jenkins), TypeScript.

Práci plánujeme na týdenní sprinty, každý den máme standup, děláme code reviews, máme coding styles guideline, v pátek si programátoři můžou sami vybrat, čemu se budou věnovat.   

Práce u nás není žádná rutina

Máme vlastní nástroje na sledování konkurence, cenotvorbu, e-mailing, optimalizaci skladových zásob, správu inzerce na zbožových vyhledavačích a na predikci nákupů zboží. Neustále pracujeme na zrychlení načítání našich stránek a zvýšení jejich bezpečnosti.

Tohle všechno na tebe čeká. Hodně práce, ale také hodně nových věcí, které se jinde nenaučíš.

Neboj, nebudeš na to sám! Co neumíš, to tě naučíme. Zajistíme ti možnost konzultovat nápady s lidmi z online branže z Česka i ciziny, kdykoli budeš potřebovat. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v ČR. Know-how získáš od Martina Michálka, Honzy Kvasničky, Michala Špačka a mnoha dalších.

Přednášky a články, které nás zmiňují: 

Co bys měl umět?

Hledáme programátora, který má alespoň dvouleté zkušenosti s vývojem v PHP, pracoval s libovolným frameworkem a rozumí si s SQL databází. Měl bys být schopný základní komunikace v angličtině. Maternia je mezinárodní společnost a občas se budeš muset domluvit s někým, kdo česky neumí.

Hlavně ale musíš dobře zapadnout do našeho týmu. Jsme tým pozitivních, nadšených lidí, kteří se neustále chtějí rozvíjet.

V Maternii získáš:

Cennou pracovní zkušenost při rozvoji webů jednoho z největších prodejců čoček v Evropě. Placenou účast na odborných konferencích a školeních. 2× týdně si na firemní náklady procvičíš angličtinu s rodilým mluvčím. Ovoce, káva, kakao a čaj na pracovišti. Pět nadšených kolegů programátorů. Budeš pracovat v pěkných kancelářích. Dostaneš příležitost prosadit vlastní nápady. Získáš zkušenost s prací v mezinárodním týmu.

Místo výkonu práce: Belgická 38, Praha - Vinohrady
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list   
Možnost nástupu: ihned

Společnost Maternia, s.r.o. se sídlem Vídeňská 12, 378 33 Nová Bystřice, IČ 261 04 784, zapsaná u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 14226, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) dále jen „Nařízení“, zpracovává po zaslání vašeho životopisu vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu, podobiznu, občanství, nejvyšší dosažené vzdělání, pracovní zkušenosti či další informace v životopisu uvedené), a to za účelem výběru uchazeče o vypsanou pracovní pozici a jeho případného kontaktování.

Takové zpracování umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení – zpracování nezbytné pro plnění smlouvy. Osobní údaje budou společností Maternia, s.r.o. zpracovávány do doby výběru uchazeče a v případě uzavření smlouvy po dobu trvání pracovněprávního poměru, nestanoví-li jiný právní předpis dobu delší.

Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa budou v případě vašeho nezvolení za vhodného uchazeče správcem osobních údajů uchovány po dobu 5 let za účelem archivace uchazečů. Takové zpracování umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení – zpracování je nezbytné pro účely oprávněných zájmů společnosti.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

  • vznést námitku proti zpracování,

  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů - pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,

  • na přenositelnost osobních údajů, tedy právo získat Vaše osobní údaje, které jste nám poskytli a právo předat tyto údaje jinému správci,

  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.


 

 

 

Maternia

Maternia je největší internetový prodejce kontaktních čoček ve střední Evropě. Úspěšně působíme celkem ve 15 zemích Evropy. Rychle rosteme a nyní vyřizujeme přes 40 000 objednávek měsíčně.

Mezi naše hlavní konkurenční výhody patří znalost internetového marketingu a programování - to vše řešíme inhouse. Téměř každý den je na webu nějaké vylepšení. Díky skvělému propojení eshopu, backoffice a účetnictví dokážeme výborně škálovat.

Náš tým má kolem 60 stálých zaměstnanců.

Naše eshopy:

Co by vás mohlo zajímat?