Configuration Engineer Aktuální

Price f(x) s.r.o.
Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové
Zaměstnanec
Full-time

Nebaví Tě sedět jen za počítačem a programovat? Chtěl/a bys trochu více akce, využívat angličtinu a stát se expertem v oblasti pricingu? U nás budeš pracovat se zákazníky z celé Evropy, nahlédneš pod pokličku jejich businessu a staneš se pro ně partnerem i konzultantem. Jsme mladá a úspěšná firma, která byla založena v roce 2011. Máme za sebou obrovské investice, velikou chuť dobýt svět a hlavně nás baví pomáhat klientům v jejich businessu. Ať už prodávají cokoliv, s naším softwarem zvládnou desetitisíce svých položek prodávat bez chybných kalkulací, s ohledem na aktuální stav trhu (a to klidně i v řádu hodin!) a zohledněním čehokoliv, co ovlivňuje jejich zisky.

Přemýšlíš, zda by ses na takovou práci hodil/a? To snadno zjistíš, pokud odpovíš kladně na tyto otázky: 

 • Orientuješ se v objektově orientovaných programovacích jazycích? Pracujeme v Groovy, ale nemusíš mít zkušenost přímo s tímto jazykem. Může to být Java, CC++, .NET....
 • Už jsi se profesně setkal/a s webovými technologiemi HTML, JSON, REST API, apod.?
 • Máš komunikativní angličtinu tak, abys zvládl/a písemnou konverzaci i společné cally s našimi zahraničními klienty? V kanceláří máme několik zahraničních kolegů a především máme kanceláře také v USA a Austrálii, tedy oficiálním firemním jazykem je angličtina. 

A na co se u nás můžeš těšit?

 • 5 týdnů dovolené a 3 sick days
 • 24 000 Kč ročně na benefity dle tvého výběru (prostřednictvím Cafeterie)
 • Elektronickou platební kartu místo papírových stravenek 
 • Přátelskou lednici našeho oblíbeného pivovaru Malešov s pravidelným závozem ;-)
 • Čerstvé ovoce po celý týden
 • Flexibilní pracovní dobu a žádné píchačky, u nás pracujeme na základě důvěry a osobní odpovědnosti jednotlivce
 • Home office na základě rozumné domluvy s tvým nadřízeným
 • Krásné moderní kanceláře, kde trávíme čas i během společných snídaní a movie nights
 • Práce na zařízení dle tvé preference - měsíčně Ti zaplatíme příspěvek za používání vlastního notebooku a telefonu, v případě zájmu můžeš využít náš firemní tarif na mobil
 • Velmi kompetitivní ohodnocení v porovnání s konkurencí - chceme, aby Ti u nás nic nechybělo
 • Každoroční párty, kdy se setkají kolegové ze všech našich kanceláří ze tří kontinentů

Pokud už si představuješ, jak díky této práci nabere Tvůj život nový směr, neváhej nám napsat. Těšíme se!

Price f(x) s.r.o.

We are a young and unconventional software company created by experienced pricing and software professionals. Our vision is to become and stay the leading SaaS pricing and CPQ solution provider. We build products that are intuitive, work smarter, feel better, allow you to do things your way, making your professional day a “better day”. Our solutions are out breaking the conflict between rich functionality versus ease of use and implementation cost, targeting business value and end user adoption.

How is it to work for us?

Working for Price f(x), irrespective of our size will always feel like working for a small, agile company that brings good ideas to life quickly. We are committed to market-driven innovation: Our roadmap is defined by relevant and value-adding ideas of our customers and partners combined with our own unconventional thinking, quality and excellence in all we do.

We think and act for the long term and value entrepreneurial spirit. Working for Price fx is fun and challenge and we all wear multiple hats. We are proud of being international and multi-faceted. We believe strongly in diversity and meritocracy.

Despite our young age we are financially sound and have no debt. In 2016 we raised €4 million Series A investment from two leading venture capital firms in Europe. Our strong market position has also been confirmed by Gartner who included us in the “Market Guide for Price Optimization”. We as a team define our future and everybody in the team can actively participate in it.

Who we are?

Check out our funny video on https://vimeo.com/180871653 ;-)

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku