Zkušený marketér se zaměřením na online Aktuální

Agentura OnlineSales.cz, s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Do marketingové agentury Onlinesales.cz hledáme zkušené marketéry, kteří rádi tvoří marketingové strategie a mají cit a empatii pro pochopení klienta a jeho obchodních cílů.
 

Máme klienty malé, střední i velké. Každý klient je pro nás nová výzva.
S každým klientem se něco nového dozvíš, naučíš. Hledáš-li v práci rozmanitost, chceš se neustále posouvat dál, potkávat zajímavé lidi a vidět, že tvá práce má výsledky… neváhej a přidej se k nám!  

 

A co tedy bude náplní pracovní části tvého dne:

Budeš partnerem pro svěřené klienty. Vaše partnerství se postupně vybuduje od identifikační schůzky, přes tvorbu marketingové strategie a následné prezentace, až po samotnou realizaci navržených marketingových nástrojů. Neboj se, nebudeš na to sám/a, vše se dá konzultovat s dalšími marketéry v týmu. K danému projektu máš k ruce zkušeného marketéra, či mentora.

Po celou dobu budeš s klientem v kontaktu tak, aby klient měl aktuální informace o tom, co se událo, co se děje a co se chystá.
 
V rámci realizace tebou navržených marketingových nástrojů budeš tvořit a zároveň spolupracovat s naším týmem grafiků, copywriterů, specialistů na PPC kampaně, na sociální sítě, s kameramanským týmem aj. 
 

Nabízíme ti práci v inspirativním prostředí naší prostorné kanceláře. 
Spolupráci na IČO na plný úvazek. S ohodnocením dle tvých zkušeností 30 - 45 tisíc. 
Vzdělávací kurzy/školení takové, která dávají smysl. 
Přátelský kolektiv, pohodovou atmosféru, firemní akce.

Naše hodnoty, kterými se řídíme:

  •  Neděláme to, co klient chce, děláme to, co potřebuje
  •  Umíme naslouchat a pochopit klienta
  •  Nemluvíme marťansky, ale lidsky
  •  Inovujeme klienty, makáme na sobě
  •  Nesólujeme, doplňujeme se


Reference naší marketérky Jany:
Do Onlinesales jsem nastoupila plná očekávání. Líbil se mi přístup firmy i atmosféra, která v kanceláři vládla. A musím říct, že Onlinesales ještě mé očekávání předčil. Přátelská atmosféra je jedna věc, ale její skloubení s profesionálním přístupem a výsledky, které mají smysl, je věc druhá, která se ne vždy daří. Tady ano. Jsem ráda, že tu jsem. Pracujeme na projektech, která mají smysl a pracujeme s lidmi, kteří jsou profíci v tom, co dělají. Pro mě je to jednoznačná výhra. 
 

Chceš se stát součástí rodinné a přátelské agentury, kde mají váhu slova jako lidskost, důvěra a selský rozum? Vnímáš to stejně? Pak neváhej a pošli nám pár řádků o sobě, pochlub se výsledky, které již stojí za tvou prací, přilož své CV a my se ti rádi ozveme!


Těšíme se na spolupráci!

Agentura OnlineSales.cz, s.r.o.

Online marketingová agentura

Jsme online agentura OnlineSales.cz, která klientům pomáhá s online strategiemi pro jejich projekty. Posloucháme jejich potřeby, vytváříme efektivní marketingový mix, připravujeme strategie na míru. Pomůžeme jim zvýšit zisk, budovat brand, vydat knihu, vše co je potřeba.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku