Operations Aktuální

Upvest s.r.o.
Praha, Prague 1
Zaměstnanec
Part-time

Kdo jsme?
Jsme online investiční platforma kde spojujeme real estate developery hledající úvěrové financování pro své projekty s investory, kteří jsou ochotni do těchto úvěrů investovat.

Koho hledáme?
Upvest nyní rozvíjíme v 5ti lidech a hledáme někoho, kdo by nám pomohl s každodenním provozem kanceláře. Jedná se především o správu a přípravu dokumentů pro externí účetní anebo právní kancelář se kterou spolupracujeme, hrazení faktur a tvorba přehledů o takových operacích. 

Pro koho je pozice vhodná?
Pokud jsi student a hledáš flexibilní part-time job, tak oceníš, že netrváme na konkrétních dnech ani časech, ale spíš budeš mít určitý týdenní objem práce, který si můžeš dle potřeby rozvrhnout.

Co potřebuješ umět?
Základní zalost MS office, povědomí o obchodním právu anebo účetnictví je výhodou. Každopádně tě se vším potřebným rychle naučíme pracovat. 

Jestli jsme tě zaujali, tak se s tebou moc rádi sejdeme. Zašli nám prosím link na LinkedIn nebo CV. 

 

Upvest s.r.o.

Jsme online investiční fintech platforma kde spojujeme real estate developery hledající úvěrové financování pro své projekty s investory, kteří jsou ochotni do těchto úvěrů investovat.

Upvest poskytuje mezaninové a další typy úvěrů developerským společnostem za účelem realizace konkrétních projektů. Na těchto úvěrech umožňuje investorům participovat. Jsme fintech, takže vše děláme online. Demokratizujeme svět investic do real estate.

Co by vás mohlo zajímat?