Copywriting (psaní textů) v online marketingové agentuře Aktuální

Topranker.cz s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

NÁPLŇ PRÁCE:

  • PR Články
  • Blogové články
  • Marketingové a reklamní texty, inzeráty, popisky a další

NABÍZÍME:

  • Práce v agentuře s velmi dobrým postavením na trhu a fungujícím know-how
  • Dlouhodobé, stabilní zaměstnání na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Neomezený karierní růst v jakékoli oblasti online marketingu
  • Rychlé, nenáročné zaškolení
  • Veškeré potřebné vybavení (počítač s příslušenstvím, potřebný software, kancelářské vybavení …)
  • Příjemné prostředí v malém, přátelském kolektivu mladých lidí
  • Práci na tematicky různorodých komerčních i nekomerčních projektech
  • Vzdělávání v oblastech: SEO, PPC, SMM, tvorba web. stránek (a dalších online propagačních sférách)

VÝHODY

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova (Home Office)
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Možnost další dodatečné dovolené
  • Vlastní organizace práce a prostor pro tvé kreativní nápady (důležitý je pro nás výsledek - nikoli postup)
  • Možnost přesčasů a různých dodatečných přivýdělků
  • Časté firemní akce a teambuildingy
  • Občerstvení na pracovišti

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:

25.000 – 50.000 Kč měsíčně na živnostenský list (IČ/OSVČ)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE A PRACOVNÍ DOBA:
Praha 9, Pod pekárnami 10

Po-Pá: 09:00-17:30

TERMÍN NÁSTUPU
Ihned

POŽADAVKY:

  • Výborná znalost českého jazyka
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka (výhodou)
  • Základní dovednost práce s počítačem a vyhledáváním na internetu

KDO JSME
TopRanker.cz - Online marketingová agentura se zaměřením na tvorbu webových stránek, SEO, PPC a SMM. Budujeme pozice ve vyhledávačích, relevantní návštěvnost i konverzní poměr. Spolupracujeme s klienty po celém světe a naším cílem je maximalizovat rentabilitu jejich webových stránek.

Více informací o nás najdeš na www.topranker.cz

KONTAKT
Neváhej se nám ozvat a domluvit si s námi setkání v naší kanceláři. Rádi tě uvidíme a poskytneme ti více informací.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Zasláním životopisu uděluje uchazeč souhlas se zpracováním a uchováním jeho osobních údajů na dobu neurčitou do odvolání ve smyslu § 5 odst. 2 a5 zákona č. 101/2000 Sb., Zákon o ochraně osobních údajů pro účely personálního oddělení. Souhlas je poskytnut v rozsahu zaslaných údajů. Uchazeč zasláním životopisu potvrzuje, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a správné.

TopRanker.cz - Online marketingová agentura se zaměřením na tvorbu webových stránek, SEO, PPC a SMM. Budujeme pozice ve vyhledávačích, relevantní návštěvnost i konverzní poměr.

Spolupracujeme s klienty po celém světe a naším cílem je maximalizovat rentabilitu jejich webových stránek.

Více informací o nás najdeš na topranker.cz