Senior Influencers Specialist Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Už jsme jednoho kolegu našli a dále rosteme. Baví tě lidi, média a technologie?

Baví tě svět influencerů? Baví tě, když můžeš ovlivnit vznik něčeho nového a pracovat při tom se super týmem ve svém oboru? Máš alespoň prokazatelné zkušenosti s influencers marketingem - znalost českých influencerů (zkušenosti s SK trhem výhodou), schopnost vytváření strategií a hledání efektivního řešení pro cíle klienta, tvorba a plánování post plánů je tvůj denní chleba a jsi s influencery jedna ruka? Máš zkušenosti s vedením lidí a obor influencers maketingu je součástí tvé DNA? Jsi komunikativní osoba, která se nebojí říct svůj názor? Pak hledáme právě tebe!

Do našeho Influencerského týmu hledáme zkušeného Influencers Specialistu na jednu z vedoucích pozic. Jsme desetičlenný tým, od kterého se můžeš hodně naučit, a kterému můžeš také hodně přinést. Jestli chceš budovat kariéru v Influencers marketingu, tak si na správném místě!

Vždy se říká, že firma je taková, jaký je její šéf. Podívej se, jak to má ten náš, Michal:
https://mladypodnikatel.cz/michal-nydrle-kindred-group-punk-neni-cesta-jak-udrzet-kvalitni-lidi-t33692

Koho hledáme?

 • Někoho, kdo má prokazatelské zkušenosti s Influencers marketingem.
 • Zvědavce, který má neutuchající zájem o tento obor.  
 • Teamleadera, který se bude starat o své lidi, inspirovat a edukovat jednotlivé členy týmu. 
 • Psavce, který má prokazatelnou zkušenost s psaním pro komerční klienty/agentury, dělá mu/jí to radost do morku kostí a má češtinu v drápech - gramaticky i stylisticky.
 • Organizačně schopného a komunikativního člověka, který zvládne lecjakou situaci s úsměvem a nadhledem.
 • Inovátora, který má rád moderní trendy a technologie.
 • Nebojsu, který se nezalekne organizace eventů a press tripů.

Na co se můžeš těšit?

 • Pomůžeš nastavit nový směr Influencers marketingu a pracovat pro lokální značky, tak i pro velké globální brandy.
 • Tvým úkolem bude společně s týmem rozvíjet, koordinovat a dotahovat práci s influencery pro různé spektrum klientů. 
 • Budeš mít na starost méně známé i ty nejznámější influencery v ČR a SK. 
 • Spolupracovat s lidmi se social sekce, PR, eventu nebo obsahové produkce. K ruce budeš mít zkušené parťáky, kteří tě hlouběji zasvětí do světa influencerů, do práce s klienty, a naučí tě propojovat další marketingové služby.
 • Budeš pomáhat organizovat tiskovky, komunikovat s influencery, klienty, novináři a dodavateli.

Co tě u nás čeká?

 • Spoustu vzdělávacích aktivit & know how napříč skupinou agentur Kindred Group a rozvoj podle vlastní potřeby.
 • Kindred Office na Smíchově, plný psů, lidí & všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému pracovnímu životu.
 • Tým skvělých lidí, se kterými budeš chtít být i po práci. Fakt. 
 • Benefity jako boží prostředí, slevy u partnerů nebo firemní tarify a další. Ale kvůli benefitům u nás nebudeš, to ti říkáme rovnou. 

Tak co, baví tě psát a organizovat věci kolem a nebojíš se skočit do práce po hlavě? Jestli se nelekneš týmu, kde jeden běhá ultramaratony, další visí na stěně a ten vedle je pes, tak se ti u nás bude líbit. Pošli nám svoje CV, rádi se s tebou potkáme osobně. 

Těšíme se na tebe!

Markéta a Tomáš

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Kindred s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chce odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku