HR Business Partner Jr. Aktuální

KINDRED.
Praha, Prague 5
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Ahoj!

jsme dvě tak akorát ostřílené HR holky – Lenka & Markéta a hledáme k sobě posilu, aby se postupně zaučil/a do všeho, co je třeba – od adminu, recruitmentu po rozvoj a firemní kulturu. Hledáme někoho, kdo bude vnímat, že lidi a jejich energie jsou to nejdůležitější, co firma má, a bude dělat vše pro to, aby u nás jen kvetli. Radostí!

Co budeš mít zhruba na starost?

1. Kus hledání lidí!

 • Spolupráce na tvorbě super inzerátů, komunikaci s kandidáty i managery, práce s databází a třeba taky vymýšlení způsobů testování pro kandidáty a všechno kolem toho.
 • Spolupráce na employer brandingu, ať to budou job fairs nebo prostě chytrý post na fejsu. 2. Kus adminu a hlídání procesů!
 • Spolupráce na plynulých a hezky připravených nástupech nováčků a pomoc při jejich první orientaci.
 • Spolupráci na vedení administrativy – občas připravit smlouvu (podle vzorů), pohlídat podepsání, zapsat data do databáze a prostě pomáhat hlídat pořádek v papírech.

3. Kus spiritu a rozvoje!

 • Pomoc a organizací a zajištěním školení, workshopů a dalších akcí pro týmy.
 • Spolupráce na interní komunikaci a podpora nebo realizace nových myšlenek HR týmu.
 • Vyhlížet vychytávky a nápady, být součástí debaty o tom, jak lépe posunout naše lidi kupředu. Jaký si to uděláme, takový to budeme mít.

Takže prostě budeš v podstatě junior business partner a postupně se naučíš řešit víceméně všechny sekce HR agendy.

 

Jaké jsou pro to všechno nejlepší předpoklady?

 • Ten správný přístup! Nadšení, zájem a chuť DĚLAT VĚCI a posouvat projekty.
 • Selský rozum, nadhled a schopnost si povídat s lidmi. Mít je (alespoň trochu) rád!
 • Pár zkušeností s hledáním lidí nebo jakoukoli částí recruitmentu, základní povědomí o pracovním právu (máme knížky na půjčení) nebo další části HR agendy tak, aby sloužili pro rozvoj businessu a spokojenosti lidí. 
 • Hodí se důslednost, schopnost domyslet a zorganizovat projekty.
 • Základní přehled o fungování sociálních sítích od Linkedinu po Facebook nebo třeba i zkušenosti s marketingem, vedení projektů a tak.
 • Schopnost velmi dobře komunikovat, navazovat vztahy a naučit se třeba i prezentovat sebe, celou skupinu i její myšlenky.

Co tě u nás čeká & co ti můžeme nabídnout?

 • Ok, ok, plat, dovolenou 5 týdnů a menší bonusový systém za povedené kvartály, vybavení a firemní tarif nebo rozpočet na další vzdělávání. Jasně!
 • Firemní kulturu, která vítá inovace, zápal pro hru, nebere se moc vážně a podporuje všechny zúčastněné tak, aby mohli mít ze své práce radost.
 • Menší tým, který ti vždycky s radostí poradí, inspiruje nebo tě podrží, když bude třeba. Managery, co umí podpořit, dávají prostor a umí udělat rozhodnutí.
 • Práci ve firmě, kde část je hezky uhrabané funkční políčko a část čeká na zorání, a je jen na nás, co si zasejeme a co pohnojíme. Takže prostor si zkoušet a měnit:)
 • Možnost spolupodílet se na růstu několika rozličných týmů v www.redmedia.cz a www.kindred.cz, pochopit, jak fungují jako skupina. Spolupráce na integračních procesech s naším fkámošem Publicis Groupe a postupně se naučit procesy s globální centrálou. Oui!

 

Máš radost, že dost dobře hledáme tebe? Pokud máš ve zvyku místo problémů hledat řešení a nebojíš se zkoušet je realizovat, tak nic nezkoumej a ozvi se! Jestli jsi blázen, co jde do všeho, co dělá naplno a zároveň kámoš, na kterého je spoleh a co se dokáže smát, makat, nebo si říct všechno narovinu, tak si s námi budeš rozumět. Napiš nám, kdo ví, třeba to bude láska!

Lenka & Markéta

 

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Kindred s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku