Account Executive Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

K našemu Account Managerovi hledáme někoho do páru. Spolu budete spolupracovat na projektech s grafiky, kopíky, PR a sociálem, spolupodílet se na vytváření kampaní a aktivit pro jednotlivé klienty. Všichni pomáháme zlepšovat a aplikovat klientův business model do online prostředí. Jsme tým, od kterého se můžeš hodně naučit, a kterému můžeš také hodně přinést.

Hledáme talentovaného kandidáta, který se chce učit a zlepšovat v marketingu a pracovat pro největšíklienty v okolí. Jestli chceš budovat kariéru v Digitálu, tak si na správném místě!

Co tě čeká?

 • Pomáhat Account manažerovi na digitálních projektech, spolupráce se všemi napříč celou skupinou od stratégů a kreativců, plannerů po projekťáky nebo (občas) programátory.
 • Super tým v Kindredu i ostatních agenturách, plus boží vedení k ruce.
 • Samostatná práce, zodpovědnost a možnost rozhodovat a prosazovat svoje řešení, hledat nové business možnosti a tvořit tým i agenturu společně s námi.
 • Možnost propojit svoje knowhow, koníčky a lásky s lidmi, týmy a klienty ostatních agentur ve skupině Kindred Group, a že nás tu je přes 150!
 • Firemní benefity jako je Multisport kartička pro zdravá tělíčka, slevy nebo jazykové & další kurzy a certifikace. Hodí se!

Koho & co hledáme?

 • Velmi organizovaného a komunikativního člověka, který chce začít budovat kariéru v digitálu.
 • Skvělé komunikační i prezentační schopnosti a zodpovědnost, empatii a důslednost, hlavně v číslech. #business
 • Smysl pro client service, který není jen o tom, že zvedneš telefon a všechno odsouhlasíš.
 • Má základní znalosti marketingu, prošel si marketingovými kurzy, rád si čte novinky v onlinu a nasává nové informace jako houba.
 • Kdokoliv, kdo má srdce pro digitál a může pracovat na plný plyn.
 • Klidně můžeš studovat a pracovat 20 hod. týdně a časem bychom se mohli domluvit na plný, kdyby tě to bavilo.

Co ti na oplátku můžeme nabídnout?

 • Zajímavou, kreativní a smysluplnou práci, ve které se budeš neustále posouvat.
 • Kolektiv zajímavých lidí napříč obory, od kterých se budeš mít pořád co učit (kreativci, projekťáci, developeři, PR specialisté, PPC specialisté, analytici…).
 • Kindred Office na Smíchově se vším, co potřebuješ k práci a šťastnému pracovnímu životu, od firemních akcí po smečku terapeutických psů.
 • Klidnější home office, pokud je to třeba.
 • Možnost práce na HPP/ IČO, ohodnocení podle tvých schopností a zkušeností, benefitní firemní systém.
 • Vybavení jako počítač, telefon nebo tarif a cokoliv dalšího, co potřebuješ k práci.
 • Možnost vzdělávání, celofiremní party a akce napříč celou skupinou Kindred Group.

Jsme tým, jsme zabejčenci, mořeplavci, co hledají nové obzory a práci dodáváme s největším nasazením. Pokud máš ve zvyku místo problémů hledat řešení a taky je většinou najdeš a zrealizuješ, tak hurá! Jestli jsi blázen, co jde do všeho, co dělá naplno a zároveň kámoš, na kterého je spoleh a co se dokáže smát., tak si budeme rozumět. Napiš nám kdo ví, třeba to bude láska a potkáme se v Offisu.

Markét & Ondra

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Nydrle s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chcete odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku