Lead Developer Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Krásný den!

Máme precizního šéfa a vývojářského nadšence Gabiho, který k sobě hledá seniorního vývojáře, která by s ním pomohl posunout několik projektů.

Hledáme člověka, který by zvládl zodpovědnost nejen za sebe a svojí práci, ale byl by otevřený i ostatním v týmu pomoct nebo poradit. Hledáme člověka s chladnou hlavou a s klidem v duši, který už ví, co dokáže a co by ještě chtěl vyzkoušet.

Máme nyní velké projekty, daří se nám a rádi bychom našli vývojářského partnera, který hledá zázemí stabilní firmy, velmi přátelského prostředí s pevnou historií a dlouholetou praxí na trhu.

Naši klienti jsou z České republiky a také ze zahraničí a jsou to jména jako Cisco, Renault, Orange, Pernod Ricard a spoustu dalších.

Kdybyste chtěli vědět trochu o jednom z projektů, na kterém jsme vyšívali :-) a viděli Gabiho/šéfa ... https://slideslive.com/38902658/redesign-portalu-csa-jak-funguje-cms-umbraco-v-praxi

Vždy se říká, že firma je taková, jaký je její šéf. Podívej se, jak to má ten náš, Michal:

https://mladypodnikatel.cz/michal-nydrle-kindred-group-punk-neni-cesta-jak-udrzet-kvalitni-lidi-t33692

Co všechno bychom potřebovali abys ovládal:

 • C#, .NET

 • Node.js, Java nebo PHP je plus

 • SQL a jiné databázové systémy

 • Angličtina (máme cizince v týmu, ale není potřeba si s nimi vykládat sáhodlouhé příběhy, stačí se dorozumět)

Více informací rádi předáme osobně. První schůzka bude již s vývojáři a lidmi, se kterými budeš spolupracovat. Jdeme rovnou na věc, není potřeba povídání s HR :-) Pro nás je nejdůležitější, jak si budeme rozumět a jak se ti u nás bude líbit.

Co tě u nás čeká?

 • Skvělý tým profíků, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské a mezinárodní prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je a prosadit si cokoliv budeš chtít. Přístup k vedení firmy a týmu budeš mít prakticky každý den.

 • Vzdělávání ve skupině, v týmu & certifikace a rozvoj podle potřeby. Naučíš se toho spoustu o datech, online marketingu a mezinárodní spolupráci.

 • Dostaneš se k marketingovým nástrojům, které využívají pouze ty největší světoví hráči. A jen málo lidí u nás v nich umí pracovat.

 • Volnost v práci s trendy & nápady. Máme rádi lidi, co chtějí inovovat!

 • Kindred Office na Smíchově, plný skvělých lidí, psů, jídla a všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému životu v práci i mimo.

 • Možnost Home Office a dalších flexibilit. Plus 5 týdnů dovolené po prvním roce s námi.

 • Práce na HPP. A případně i na částečný/flexi úvazek, pokud si třeba musíš ještě dodělat školu nebo máš svůj plán.

Proč s námi?

Věříme, že budoucnost marketingu je v kreativním propojování dat a technologií. Na podzim jsme se přidružili k celosvětovému top hráči, Publicis Groupe, se kterým jsme se s vervou pustili do mezinárodních projektů a globálních klientů. A je to velká sranda, takže jestli tě láká posouvání laťky a s radostí přispěješ svým dílem, tak jsi naše krevní skupina!

Náš cíl je vybudovat TECH HUB pro celý region, ve kterém Publicis Groupe působí, což je více než 20 zemí světa!

Tak co, zní to dobře? Napiš nám email, připoj svoje CV a osobně řekneme rádi víc.:-)

Těšíme se,

Markét & Gabi

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Kindred s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chcete odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?