Account Manager Senior Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Tohle je velký. Hledáme někoho, kdo láskyplně a zároveň businessově zastřeší naše klienty, kterým dodáváme digitální řešení od webu, soutěží po social kampaně anebo taky všechno naráz. Není to akvizice, spíše opečovávání našich dlouholetých klientů.

Chceme doplnit tým, koho hledáme?

Hledáme kolegu, který se postará o naše velké klienty. Měl by být pro klienta partnerem, tím, kdo dokáže značku dále rozvíjet a ukočírovat všechny chystané akce.

Co tě čeká?

 • Klientské a business vedení digitálních projektů, spolupráce se všemi napříč celou skupinou od stratégů a kreativců, plannerů po projekťáky nebo (občas) programátory.
 • Správa budgetů, naceňování, hlídání, že všichni jsou na značkách a ne po deadlinu a hlavně neustálá komunikace a care vůči klientům a všem mončičákům v týmu.
 • Super tým v Kindred. i ostatních agenturách, plus boží vedení k ruce.
 • Samostatná práce, zodpovědnost a možnost rozhodovat a prosazovat svoje řešení, hledat nové business možnosti a tvořit tým i agenturu společně s námi.
 • Možnost propojit svoje knowhow, koníčky a lásky s lidmi, týmy a klienty ostatních agentur ve skupině Kindred Group, a že nás tu je přes 150!
 • Firemní benefity jako je Multisport kartička pro zdravá tělíčka, slevy nebo jazykové & další kurzy a certifikace. Hodí se!

Koho & co hledáme?

 • Zkušenost na pozici Account managera.
 • Skvělé komunikační i prezentační schopnosti a zodpovědnost, empatii a důslednost, hlavně v číslech. #business
 • Smysl pro client service, který není jen o tom, že zvedneš telefon a všechno odsouhlasíš.
 • Znalosti produkčních procesů v digitální agentuře, ideálně digitálních projektů, ale hodí se i ATL a tak. 
 • Kdo se vyzná v digitálních trendech a nebojí se znalosti celého týmu čas od času prodávat dál.
 • Velmi dobře chápe posloupnost digitální produkce a dokáže s pomocí projekťáka dát dohromady základní až pokročilé nacenění projektu nebo i základní timing.

Hledáme tebe? Jsme tým, máme rádi výzvy a práci dodáváme s největším nasazením. Pokud máš ve zvyku místo problémů hledat řešení a taky je většinou najdeš a zrealizuješ, tak hurá! Pokud jsme Tě oslovili, určitě nám napiš!

Těšíme se na tebe,

Markéta & Ondra

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Nydrle s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?